Povezane vesti
Kina: Počelo čišćenje mora posle razlivanja 400 tona nafte
RTV 29.04.2021
PEKING - Nekoliko brodova danas raščišćava 400 tona nafte koja se razlila po moru nakon što je došlo do sudara tankera u jednoj od najprometnijih kineskih luka, Kvingdao, javlja AP pozivajući se na Agenciju za pomorsku bezbednost. Tanker pod nazivom… »
Izlilo se 400 tona nafte iz kineske luke u Žuto more
N1 Info 29.04.2021
Oko 400 tona nafte se izlilo u Žuto more nakon što se tanker sudario s drugim brodom u blizini najveće kineske luke za prihvat sirove nafte ranije ove nedelje, saopštile su danas tamošnje pomorske vlasti. „Količina nafte izlivene s broda u more iznosi… »
U sudaru tankera i broda izlilo se 400 tona nafte blizu kineske obale
Al Jazeera 29.04.2021
Raspoređeno je 12 brodova za dekontaminaciju kako bi se očistila naftna mrlja oko 75 kilometara od luke Qingdao na sjeveroistoku Kine. Oko 400 tona nafte izlilo se u Žuto more nakon što se tanker sudario s drugim brodom u blizini najveće kineske luke za… »
Vesti dana »
Đedović: Država će učiniti sve da očuva stabilnost snabdevanja gorivom i energetsku stabilnost
Beta pre 3 satajoš 42 povezane
Ovih devetoro studenata je na udaru vlasti zbog Vidovdanskog protesta: Terete ih za pripremanje dela protiv ustavnog uređenja
Glas Zaječara pre 3 satajoš 29 povezanih
Sofronijević: Veliko interesovanje za legalizaciju, već stiglo više od 7.000 prijava
RTV pre 34 minutajoš 119 povezanih
NBS: Nema problema sa snabdevenošću evrom na deviznom tržištu, kurs dinara nije ugrožen
RTS pre 1 satjoš 22 povezane




