Povezane vesti

Delegacija EU u Srbiji: Ajhorst ne stoji iza 'non-pejpera' o Kosovu

Delegacija EU u Srbiji: Ajhorst ne stoji iza 'non-pejpera' o Kosovu

Slobodna Evropa 29.04.2021
Delegacija Evropske unije (EU) u Srbiji demantovala je medijske navode da je Angelina Ajhorst (Angelina Eichhorst) iz Evropske službe za spoljne poslove autorka navodnog „non-pejpera“ o Kosovu. Prethodno su pojedini mediji, ali i predsednik… »
Dačić: Moguće da je Ajhorst napisala non-pejper za Kosovo!

Dačić: Moguće da je Ajhorst napisala non-pejper za Kosovo!

Pravda 29.04.2021
Zbog čvrstog stava o nepriznavanju Kosova, Srbija je bila izložena raznim non-pejperima, izjavio je danas predsednik Skupštine Srbije Ivica Dačić koji nije isključio mogućnost da je Angelina Ajhorts napisala najnoviji ''non-pejper'' o rešavanju… »
Ko je misteriozna žena koja bi da podeli Kosovo

Ko je misteriozna žena koja bi da podeli Kosovo

Nova 29.04.2021
Non-pejper o Kosovu, koji je nedavno objavila prištinska Koha, izazvao je veliku buru u regionu zbog svog sadržaja. Nakon demantija ambasada Francuske i Nemačke da njihove zemlje nisu izradile “nepostojeći papir”, u javnosti se pokrenula debata ko… »
"Priznanje Kosova nije prihvatljivo za Srbiju": Analitičari o drugom "non pejperu" koji je nezvanično stavljen pred Beograd i…

"Priznanje Kosova nije prihvatljivo za Srbiju": Analitičari o drugom "non pejperu" koji je nezvanično stavljen pred Beograd i…

Blic 29.04.2021
Novim nezvaničnim dokumentom, kojim se nudi rešenje za Kosovo, Srbija dosta dobija, a među pozitivnim stvarima je skoro pa stvarna teritorijalna autonomija i zajednički suverenitet nad severom pokrajine, sa zakonodavnim ovlašćenjima i u oblastima… »
Ko je pisao non pejper o finalnom dogovoru Beograda i Prištine? Nije Angela Merkel ...

Ko je pisao non pejper o finalnom dogovoru Beograda i Prištine? Nije Angela Merkel ...

Pravda 29.04.2021
Izvršna direktorka Evropske službe za spoljne poslove ( EEAS) za Evropu i Aziju, Angelina Ajnhorst do ovoga trenutka nije zvanično odgovorila na pitanje Tanjuga da li je ona, možda autor non pejpera koji je prištinska Koha plasirala kao… »
Delegacija EU: Ni Ajhorst niti bilo ko iz EU nema veze sa "non pejperom"

Delegacija EU: Ni Ajhorst niti bilo ko iz EU nema veze sa "non pejperom"

Telegraf 29.04.2021
Ranije danas predsednik Srbije rekao je da ne veruje da iza nezvaničnog dokumenta, koji je podigao buru u javnosti, stoji. Delegacija Evropske unije u Srbiji saopštila je danas da oštro odbacuje tvrdnje da je izvršna direktorka Evropske službe za… »
Delegacija EU: Ajhorst niti bilo ko iz EU nema veze sa non pejperom

Delegacija EU: Ajhorst niti bilo ko iz EU nema veze sa non pejperom

Blic 29.04.2021
Delegacija Evropske unije u Srbiji saopštila je danas da oštro odbacuje tvrdnje da je izvršna direktorka Evropske službe za spoljne poslove (EEAS) Angelina Ajhorst, autorka takozvanog " non-pejpera" o budućnosti Kosova. - Izvršna direktorka EEAS… »
Delegacija EU se "izjasnila" o autoru non-pejpera: Da li je u pitanju neko od zaposlenih u institucijama Unije?

Delegacija EU se "izjasnila" o autoru non-pejpera: Da li je u pitanju neko od zaposlenih u institucijama Unije?

Srbija danas 29.04.2021
Delegacija EU u Srbiji oštro odbacila tvrdnje da je Angelina Ajhorst ili bilo ko iz inistuticija EU autor non-pejpera. Delegacija Evropske unije u Srbiji saopštila je danas da oštro odbacuje tvrdnje da je izvršna direktorka Evropske službe za spoljne… »
Vučić: Uveren sam da Angelina Ajhorst nije autor non pejpera o Kosovu

Vučić: Uveren sam da Angelina Ajhorst nije autor non pejpera o Kosovu

Novi magazin 29.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je uveren da izvršna direktorka Evropske službe za spoljne poslove (EEAS) Angelina Ajnhorst nije autor navodnog "non pejpera" o rešenju kosovskog pitanja. "Ne liči na nju, mislim da nije autor… »
Vučić: Uveren sam da Angelina Ajhorst nije autor non pejpera o Kosovu

Vučić: Uveren sam da Angelina Ajhorst nije autor non pejpera o Kosovu

IndeksOnline 29.04.2021
BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je uveren da izvršna direktorka Evropske službe za spoljne poslove (EEAS) Angelina Ajnhorst nije autor navodnog “non pejpera” o rešenju kosovskog pitanja. “Ne liči na nju… »
Vučić: Uveren sam da Angelina Ajhorst nije autorka non-pejpera o Kosovu

Vučić: Uveren sam da Angelina Ajhorst nije autorka non-pejpera o Kosovu

N1 Info 29.04.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je uveren da izvršna direktorka Evropske službe za spoljne poslove (EEAS) Angelina Ajnhorst nije autor navodnog "non-pejpera" o rešenju kosovskog pitanja. „Ne liči na nju, mislim da nije… »
Ko je pravi autor non-pejpera: Vučić stavio tačku na spekulacije o Angelini Ajnhorst

Ko je pravi autor non-pejpera: Vučić stavio tačku na spekulacije o Angelini Ajnhorst

Srbija danas 29.04.2021
Vučić smatra da Angelina Ajnhorst nije autorka non-pejpera. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne može da potvrdi da je autorka poslednjeg non pejpera izvršna direktorka Evropske službe za spoljne poslove ( EEAS) za Evropu i… »
Delegacija EU u Srbiji: EU nema veze sa non pejperom

Delegacija EU u Srbiji: EU nema veze sa non pejperom

Nova 29.04.2021
Delegacija Eu u Srbiji saopštila je da izvršna direktorka EEAS Angelina Ajhorst nije autorka takozvanog „non-paper“ o budućnosti Kosova kako su to naveli pojedini mediji. „Oštro odbacujemo tvrdnju Srpskog telegrafa. Izvršna direktorka EEAS… »

Vesti dana »