Povezane vesti
Hadži Antić i Milačić oslobođeni optužbi za zloupotrebu
Nova 29.04.2021
Nekadašnji republički ministar finansija Borislav Milačić i direktor RTV "Politika" Dragan Hadži Antić pravosnažno su oslobođeni optužbi za zloupotrebe u vezi sa nabavkom TV opreme 2000. godine za televiziju STV "Mreža", čiji je osnivač bila… »
Haži Antić i Milačić pravosnažno oslobođeni optužbi
RTV 29.04.2021
BEOGRAD - Nekadašnji republički ministar finansija Borislav Milačić i direktor RTV "Politika" Dragan Hadži Antić pravosnažno su oslobođeni optužbi za zloupotrebe u vezi sa nabavkom TV opreme 2000. godine za televiziju STV "Mreža", čiji je osnivač bila… »
Vesti dana »

Prognoza vremena u Srbiji: narandžasti meteoalarm za četvrtak zbog nepogoda sa gradom i olujnim vetrom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 59 povezanih

Rastu tenzije u školi u Mirijevu: Novom direktoru iz SNS stigle instrukcije da dovede policiju u školu i zabrani ulazak odraslima
Nova pre 43 minutajoš 32 povezane

Tramp: 'Šta je to s Rusijom kad dronovima narušava vazdušni prostor Poljske? Eto ti ga sad!'
Novi magazin pre 28 minutajoš 30 povezanih