Povezane vesti

Navalni prvi put pred sudom posle štrajka glađu

Navalni prvi put pred sudom posle štrajka glađu

Glas Amerike 29.04.2021
MOSKVA — Opozicioni lider Aleksej Navalni je u prvom obraćanju pred sudom posle tronedeljnog štrajka glađu optužio ruskog predsednika Vladimira Putina "da je goli, lopovski car". Navalni se putem video linka iz zatvora obratio sudu u Moskvi, povodom… »
Obrijane glave i upalog lica, prvo pojavljivanje Alekseja Navaljnog posle štrajka glađu

Obrijane glave i upalog lica, prvo pojavljivanje Alekseja Navaljnog posle štrajka glađu

RTS 29.04.2021
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni pojavio se prvi put u javnosti otkako je prekinuo 24-dnevni štrajk glađu u zatvoru. Obrijane glave i upalih obraza, Navaljni je, u obraćanju iz zatvora putem video linka, žustro reagovao na presudu suda da je kriv za… »
Ispijen i mršav: Navaljni se pojavio u javnosti prvi put nakon štrajka glađu: "Ja sam jezivi kostur, a vaš car je go"…

Ispijen i mršav: Navaljni se pojavio u javnosti prvi put nakon štrajka glađu: "Ja sam jezivi kostur, a vaš car je go"…

Blic 29.04.2021
Moskovski sud odbio je žalbu Alekseja Navaljnog na novčanu kaznu koju je dobio zbog klevetanja 94-godišnjeg veterana Drugog svetskog rata. Navaljni se danas pojavio u javnosti prvi put od stupanja u štrajk glađu i to putem video veze, a tokom… »
Navaljni pred sudom o Putinu: Vaš car je go

Navaljni pred sudom o Putinu: Vaš car je go

Slobodna Evropa 29.04.2021
Ruski opozicionar Aleksej Navaljni pojavio se na sudu 29. aprila i u obraćanju optužio predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina da pokušava da zauvek vlada Rusijom i da mu je stalo samo do „jačanja vlasti“. To je prvi nastup opozicionog… »

Vesti dana »