Povezane vesti
Rekonstruiše se Bulevar Nikole Pašića
Jug press 29.04.2021
LESKOVAC Na jednoj od najprometnijih leskovačkih uulica, Bulevaru Nikole Pašića, otpočeli su radovi na rekonstrukciji. Nakon isteka 150 dana, koliko je predviđeno za radove, ova saobraćajnica dužine 938,5 metara će imati četiri kolovozne trake… »
Počela gradnja Bulevara Nikole Pašića, radovi vredni 268,7 miliona
Jugmedia 29.04.2021
Kompletna rekonstrukcija Bulevara Pašića, koji ima najfrekventniji saobraaćaj na kolovozima u Leskovcu, počela je danas i biće završena za 150 dana, a državno preduzeće Putevi Srbije uložiće u radove 268,7 miliona dinara. Reč je o dužini od 900 metara… »
Vesti dana »
Šta je sa glavom, jesmo li vežbali ovo? Obradović svestan da je tim odigrao daleko od optimuma!
Hot sport pre 33 minutajoš 108 povezanih
Dalić: "Tuhel mi je rekao da smo mi za četvrtfinale, a ne za prvi meč"
Sportske.net pre 1 satjoš 22 povezane
Ukinuta presuda bivšoj državnoj sekretarki MUP-a Srbije Dijani Hrkalović
Slobodna Evropa pre 5 satijoš 16 povezanih
Netfliks potvrdio, preuzima Vorner bros i HBO - istorijski transfer! Evo šta to znači za korisnike i da li će poskupeti mesečni paketi? Svi detalji ugovora
Kurir pre 1 satjoš 37 povezanih
"Verujemo da Rusi u dobroj volji vode pregovore o prodaji NIS-a": Ministarka pozdravila odluku za plate
Blic pre 6 satijoš 29 povezanih


