Povezane vesti

Još uvek je mlad i zelen! Abazovićeve optužbe posledica neiskustva: Oglasio se MUP Srbije povodom slučaja Kovačević

Još uvek je mlad i zelen! Abazovićeve optužbe posledica neiskustva: Oglasio se MUP Srbije povodom slučaja Kovačević

Srbija danas 30.04.2021
Potpredsednik crnogorske Vlade Dritan Abazović tvrdi da se bivši direktor Uprave za nekretnine Dragan Kovačević, za kojim policija traga, nalazi u Srbiji. Ministarstvo unutrašnjih poslova Srbije, povodom optužbi potpredsednika crnogorske Vlade… »
Abazović veruje da je odbegli bivši direktor Uprave za nekretnine u Srbiji

Abazović veruje da je odbegli bivši direktor Uprave za nekretnine u Srbiji

N1 Info 30.04.2021
Bivši direktor crnogorske Uprave za nekretnine Dragan Kovačević za kojim traga policija nalazi se u Srbiji, izjavio je potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović. Kovačević je u bekstvu od 24. februara nakon što je izašao iz Istražnog zatvora… »
Crnogorska policija traga za bivšim direktorom Uprave za nekretnine, Abazović tvrdi da je u Srbiji

Crnogorska policija traga za bivšim direktorom Uprave za nekretnine, Abazović tvrdi da je u Srbiji

Sputnik 30.04.2021
Potpredsednik crnogorske Vlade Dritan Abazović izjavio je da ima informacije da se bivši direktor crnogorske Uprave za nekretnine Dragan Kovačević, za kojim traga crnogorska policija, nalazi u Srbiji. „Imam informaciju, mislim da je otišao u… »
Dritan optužuje Srbiju?

Dritan optužuje Srbiju?

Vesti online 30.04.2021
Abazović izjavio da ima informacije da se bivši direktor crnogorske Uprave za nekretnine Dragan Kovačević, za kojim traga crnogorska policija, nalazi u Srbiji. “Imam informaciju, mislim da je otišao u Srbiju. Ne znam da li ga Srbija skriva, ali se… »

Vesti dana »