Povezane vesti

Videla je bebu i odmah umrla: Od voljene frizerke se opraštaju tužnim porukama, na večni počinak je ispraćaju u subotu

Videla je bebu i odmah umrla: Od voljene frizerke se opraštaju tužnim porukama, na večni počinak je ispraćaju u subotu

Mondo 30.04.2021
Porodilja M. P. (27) iz Zaječara koja je preminula juče, biće ispraćena na večni počinak u subotu u 13 sati na Novom groblju u Zaječaru. Porodilja M. P. (27) iz Zaječara koja je preminula juče, biće ispraćena na večni počinak u subotu u 13… »
"Videla je svoje dete, to je jedino lepo" Beba preminule porodilje (26) dobro, pod konstantnim nadzorom lekara

"Videla je svoje dete, to je jedino lepo" Beba preminule porodilje (26) dobro, pod konstantnim nadzorom lekara

Blic 30.04.2021
Beba preminule porodilje u Nišu koja je bila zaražena korona virusom, oseća se dobro i pod stalnim je lekarskim nadzorom, izjavio je danas direktor Kliničkog centra Niš Zoran Perišić. On je rekao za TV Pink da je smrt 26-ogodišnje porodilje iz… »
Doktor otkrio poslednje trenutke porodilje: Pre smrti je videla svoje dete na nekoliko minuta

Doktor otkrio poslednje trenutke porodilje: Pre smrti je videla svoje dete na nekoliko minuta

Mondo 30.04.2021
Strašne vesti potresle su Srbiju. Strašne vesti potresle su Srbiju. Trudnica Maja Paunović, bila je zaražena korona virusom i preminula je u četvrtak ujutru nakon što se 26. aprila porodila u intenzivnoj nezi u Nišu. Maja je na svet donela zdravu… »
Perišić: Beba preminule porodilje dobro, pod nadzorom lekara

Perišić: Beba preminule porodilje dobro, pod nadzorom lekara

Nova 30.04.2021
Beba preminule porodilje u Nišu koja je bila zaražena korona virusom, oseća se dobro i pod stalnim je lekarskim nadzorom, izjavio je danas direktor Kliničkog centra Niš Zoran Perišić. On je rekao za TV Pink da je smrt 26-ogodišnje porodilje iz… »
"Umesto da kupimo kuću, ja ti kupujem sanduk": Tuga u porodici Paunović iz Zaječara nakon smrti porodilje: Poslednja poruka…

"Umesto da kupimo kuću, ja ti kupujem sanduk": Tuga u porodici Paunović iz Zaječara nakon smrti porodilje: Poslednja poruka…

Blic 29.04.2021
- Anđele moj, vrati se. Srećo moja. Ostadoše mi dečica bez majke. Rodila si mi zdravu ćerkicu i otišla - ovako kroz suze jedva progovara Bogdan Paunović, suprug trudnice Maje Paunović, koja je, nakon što se 26. aprila porodila u intenzivnoj nezi… »

Vesti dana »