Povezane vesti

Breskvica besna zbog uništenog automobila: Postavljam kamere

Breskvica besna zbog uništenog automobila: Postavljam kamere

Nova 30.04.2021
Mlada pevačica Anđela Ignjatović Breskvica požalila se svojim pratiocima na Instagramu da joj je nepoznata osoba štetila automobil i naglasila da nije prvi put da se to dešava. Ljuta Breskvica je objavila sliku automobila i poručila da bi te ljude… »
Breskvici uništili auto, pevačica od besa ne zna šta više da radi

Breskvici uništili auto, pevačica od besa ne zna šta više da radi

Vesti online 30.04.2021
Mlada pevačica Anđela Ignjatović javnosti poznatija kao Breskvica, dospela je u još veću žižu javnosti nakon raskida sa Vojažom. Ona se potpuno povukla iz javnosti i verujemo da priprema nove projekte, a o odnosu sa Vojažom izbagavala je da… »
Breskvici uništili auto, ona besna kao ris: Pevačica pokazala štetu pa javno zapretila: " Ovo je stoti put, više neću da…

Breskvici uništili auto, ona besna kao ris: Pevačica pokazala štetu pa javno zapretila: " Ovo je stoti put, više neću da…

Blic 30.04.2021
Popularni muzičari Anđela Ignjatović Breskvica i Mihajlo Veruović Vojaž su nedavno stavili tačku na svoju vezu, mediji su danima brujali o navodnom neverstvu, dok su fanovi ovih tinejdž pevača čekali da vide epilog situacije. Breskvica se ovog… »
Breskvici uništili kola: Pevačica podelila sliku i jasnu poruku za počinioce - neću da ćutim i trpim! (foto)

Breskvici uništili kola: Pevačica podelila sliku i jasnu poruku za počinioce - neću da ćutim i trpim! (foto)

Mondo 30.04.2021
Ističe da ovo nije prvi put da se nešto ovako desi. Ističe da ovo nije prvi put da se nešto ovako desi. Anđela Ignjatović, poznatija kao Breskvica našla se u centru medijske pažnje kada je osvojila srce Mihaila Veruovića Vojaža, kao i kada je… »
Breskvica kipti od besa: Mladoj pevačici polupali automobil! (foto)

Breskvica kipti od besa: Mladoj pevačici polupali automobil! (foto)

Večernje novosti 30.04.2021
Foto: Instragram - Meni zaista nije jasno šta sa ljudima nije u redu. Ovo je stoti put do sada da mi se dešava ovako nešto i zaista više neću da ćutim i trpim. Nije vam bilo dosta što ste mi udarali i grebali auto gde god ste ga videli sada ste… »

Vesti dana »