Povezane vesti

Još jedna uplakana majka u dosijeu advokata Krajnovića

Još jedna uplakana majka u dosijeu advokata Krajnovića

Nova 01.05.2021
Slučaj srpske glumice Jelene Helc Vesković, koja deset meseci živi u Berlinu razdvojena od supruga zbog porodičnog nasilja, koji je pred beogradskim sudovima pokrenuo postupak za starateljstvo nad njihovom decom, uznemirio je javnost. Njenog supraga… »
Srpska glumica se razvodi zbog porodičnog nasilja: Policija je morala da zaštiti moje četvoro dece i mene od nasilnika

Srpska glumica se razvodi zbog porodičnog nasilja: Policija je morala da zaštiti moje četvoro dece i mene od nasilnika

Noizz 01.05.2021
Srpska glumica Jelena Helc Vesković, već deset meseci živi u Berlinu razdvojeno od supruga zbog porodičnog nasilja koje je trpela zajedno sa četvoro dece. Članica ansambla Narodnog pozorišta u Beogradu, sada vodi bitku za starateljstvo koju je njen… »
Zbog muža se odselila iz Srbije, pa bila žrtva nasilja, a imala je velike snove o budućnosti: "To je više od ljubavi. Nadam…

Zbog muža se odselila iz Srbije, pa bila žrtva nasilja, a imala je velike snove o budućnosti: "To je više od ljubavi. Nadam…

Blic 30.04.2021
Srpska glumica i voditeljka Jelena Helc Vesković, otkrila je da već deset meseci živi u Berlinu razdvojeno od supruga Milana Veskovića, a tvrdi da je razlog porodično nasilje koje su četvoro dece, troje koje ima sa Milanom i jedno iz prethodne veze… »
Srpska glumica se razvodi zbog porodičnog nasilja: "Policija je morala decu i mene da zaštiti od muža, borim se..."

Srpska glumica se razvodi zbog porodičnog nasilja: "Policija je morala decu i mene da zaštiti od muža, borim se..."

Blic 30.04.2021
Srpska glumica i voditeljka Jelena Helc Vesković, već deset meseci živi u Berlinu razdvojeno od supruga, a kako tvrdi, razlog je porodično nasilje koje je trpela zajedno sa četvoro dece. Jelena Helc Vesković je članica Narodnog pozorišta u… »

Vesti dana »