Povezane vesti

Bora psovao mrtvog oca Sandri Rešić, pevačica poludela zbog ovih reči

Bora psovao mrtvog oca Sandri Rešić, pevačica poludela zbog ovih reči

Vesti online 01.05.2021
Bora Santana i Sandra Rešić opasno su se posvađali oko provociranja, da bi na kraju pevačica nasrnula na njega. Sandra se naljutila na Milicu Kemez i Boru, a onda “osula paljbu”. “Milice zašto mene uzimaš u usta i stalno me peckaš? Niti te… »
Poubijaše se pred kamerama: Bora joj psovao mrtvog oca, ona krenula da ga izudara - sramota na televiziji ne prestaje!

Poubijaše se pred kamerama: Bora joj psovao mrtvog oca, ona krenula da ga izudara - sramota na televiziji ne prestaje!

Mondo 01.05.2021
Nakon stravične tuče Ša i Cveleta obračun Sandre Rešić i Bore Santane! Nakon stravične tuče Ša i Cveleta obračun Sandre Rešić i Bore Santane! Bora Santana i Sandra Rešić opasno su se posvađali u Zadruzi, zbog čega se pevačica popela na… »
Haos u "Zadruzi" na praznik: Pevačicu izneli iz kuće, nasrnula na Boru: "Sve ću da kažem, neka mi uzmu honorare!"

Haos u "Zadruzi" na praznik: Pevačicu izneli iz kuće, nasrnula na Boru: "Sve ću da kažem, neka mi uzmu honorare!"

Blic 01.05.2021
Ni tokom prazničnih dana među zadrugarima ne vlada harmonija i sloga, pa je tako sinoć u "Zadruzi 4" došlo do velike svađe između pevačice Sandre Rešić i Bore Santane. Njih dvoje su u noći između Velikog petka i Praznika rada za stolom sve… »

Vesti dana »