Povezane vesti
Anđelka Prpić priznala da je nosila haljine Nataše Bekvalac
Nova 01.05.2021
Glumica Anđelka Prpić danas važi za jednu od popularnijih glumica. Gostujući u jednoj emisiji ona se prisetila svoje prve velike uloge, lika Čarne u seriji "Žene sa Dedinja", koju je odigrala pre deset godina. „Lepa je priča o mojoj prvoj ulozi. Volim tu… »
Anđelka otkrila da je u hit seriji nosila odeću srpske pevačice: Čarni falili kostimi, a onda je stigla kesa s haljinama
Mondo 01.05.2021
Anđelka Prpić se prisetila svoje prve uloge. Anđelka Prpić se prisetila svoje prve uloge Glumica Anđelka Prpić otkrila je da je pre deset godina, u hit seriji " Žene sa Dedinja" nosila odeću popularne pevačice. "Lepa je priča o mojoj prvoj ulozi. Volim… »
Vesti dana »
VJT naložio oduzimanje snimaka sa Rektorata i Filozofskog fakulteta
Beta pre 36 minutajoš 80 povezanih
Delegacija EU: Pozdravljamo visoku izlaznost i aktivno učešće građana na izborima
RTV pre 46 minutajoš 29 povezanih
Darko Nikolić izabran za novog predsednika Skupštine grada Niša
Gradski portal 018 pre 25 minutajoš 45 povezanih
Francuska zabranila prelet američkim avionima za Izrael, Tramp pobesneo
Nova pre 20 minutajoš 33 povezane
BLOG UŽIVO: Napad na kuvajtski tanker u Dubaiju i serija eksplozija u Teheranu, Izrael najavio formiranje tampon zone na jugu Libana
Insajder pre 1 satjoš 54 povezane


