Povezane vesti

Ostavio sam je zbog lepših i mlađih devojaka: Marina Tucaković je bila "ludo zaljubljena" u pevača - Oliver sve priznao!

Ostavio sam je zbog lepših i mlađih devojaka: Marina Tucaković je bila "ludo zaljubljena" u pevača - Oliver sve priznao!

Mondo 01.05.2021
Tekstopisac Marina Tucaković sedamdesetih godina prošlog veka bila je u ljubavnoj vezi sa pevačem Oliverom Mandićem, koji je tada bio na početku muzičke karijere. Tekstopisac Marina Tucaković sedamdesetih godina prošlog veka bila je u ljubavnoj… »
"Ostavio sam je zbog mlađih i lepših" Marina Tucaković je 4 godine bila u vezi sa ovim Oliverom Mandićem - "Patila je zbog…

"Ostavio sam je zbog mlađih i lepših" Marina Tucaković je 4 godine bila u vezi sa ovim Oliverom Mandićem - "Patila je zbog…

Večernje novosti 01.05.2021
Foto: Instagram - Marina i ja smo bili u vezi četiri godine. Za vreme našeg zabavljanja napisala mi je „LJuljaj me nežno“. Pošto sam objavio tu numeru, raskinuli smo. Ostavio sam je zbog mlađih i lepših devojaka. Tada je krenulo ludilo u mom… »
"Ostavio sam je zbog mlađih i lepših": Marina Tucaković je 4 godine bila u vezi sa ovim pevačem, a evo u kakvom su odnosu…

"Ostavio sam je zbog mlađih i lepših": Marina Tucaković je 4 godine bila u vezi sa ovim pevačem, a evo u kakvom su odnosu…

Blic 01.05.2021
Tekstopisac Marina Tucaković sedamdesetih godina prošlog veka bila je u ljubavnoj vezi sa pevačem Oliverom Mandićem, koji je tada bio na početku muzičke karijere. Iako se u javnosti gotovo uopšte nije govorilo o ovoj romansi, njih dvoje su četiri… »

Vesti dana »