Povezane vesti
Srbija dobija fabriku PCR testova! Vučić: Rešićemo problem testiranja zauvek
Prva 01.05.2021
Aleksnadar Vučić rekao je danas da Srbija kreće u izgradnju pogona za sekvencioniranje genoma pri Institutu za molekuralnu biologiju. On je najavio i gradnju fabike za PCR testove. "Mogu da vam kažem da ćemo napraviti i fabriku za PCR testove čime ćemo… »
Vučić doneo najnovije vesti iz kine! Srbija kreće u izgradnju pogona za sekvenciranje genoma, šta to znači za nas?
Srbija danas 01.05.2021
Obavestili smo Pekinški genomski institut da smo izdvojili novac i krećemo u izgradnju pogona za sekvenciranje genoma. - Imam najnovije vesti! Obavestili smo Pekinški genomski institut da smo izdvojili novac i krećemo u izgradnju pogona za sekvenciranje… »
Vesti dana »
Teroristički napad tokom molitve Bombaš samoubica upao u džamiju, pa aktivirao eksploziju u Nigeriji: Ima mrtvih i ranjenih (video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Ninić: Dikić dao nespretnu izjavu, nije spomenuo Vučića, vlast spinuje priču
Danas pre 6 satijoš 1 povezana
Novosadski postupak: Zašto je odbačena optužnica protiv Vesića za nadstrešnicu
Danas pre 9 satijoš 4 povezane




