Povezane vesti
"Radila sam za 150 evra": Kaća Grujić o finansijskoj situaciji: "Smanjila sam troškove, ne znamo kad ćemo opet zarađivati"
Blic 01.05.2021
Pevačica Katarina Grujić prisetila se početka svoje karijere i prvog honorara, koji je bio neuporedivo manji od sume koju je kasnije počela da zarađuje. - Prvi zarađen novac se ne zaboravlja i budi lepe uspomene. Imala sam 18 godina kada sam prvi put… »
Važi za jednu od najbogatijih pevačica na estradi, a radila za 150 evra: Katarina o prvom honoraru – Sve sam potrošila!
Mondo 01.05.2021
Pevačica Katarina Grujić se prisetila svog prvog nastupa. Pevačica Katarina Grujić se prisetila svog prvog nastupa Pevačica Katarina Grujić je jedna od najtraženijih pevačica na estradi. Neretko u medijima osvanu i slike njene luksuzne kuće na Voždovcu i… »
Vesti dana »
Diplomatske tenzije: Iran optužuje Ukrajinu, Huti preuzeli napad na Saudijsku Arabiju
Naslovi.ai pre 30 minutajoš 40 povezanih
Prognoza: Promenljivo vreme danas, od srede povratak tropskih vrućina
Naslovi.ai pre 4 satijoš 39 povezanih





