Povezane vesti

"Sin mi je pomogao da ofarbam jaja" Jelena Kostov o Uskrsu, tradiciji i porodici

"Sin mi je pomogao da ofarbam jaja" Jelena Kostov o Uskrsu, tradiciji i porodici

Blic 02.05.2021
U domu Jelene Kostov, popularne pevačice, takođe se danas slavi Uskrs i poštuju svi običaji, a ona je otkrila zašto je ovaj praznik posebno raduje i zašto joj je tradicija važno. - Uskrsu se posebno radujem jer je naš najveći praznik, a osećaj… »
"Ove godine je i marko sa mojom porodicom za Uskrs" Kaća Grujić otkrila kako provodi praznik, a evo šta radi po komšiluku

"Ove godine je i marko sa mojom porodicom za Uskrs" Kaća Grujić otkrila kako provodi praznik, a evo šta radi po komšiluku

Blic 02.05.2021
Poznata pevačica Katarina Grujić prve godine proslavlja Uskrs sa dečkom fudbalerom Markom Gobeljićem. Ona je otkrila koliko joj se praznik razlikuje ove godine, s obzirom na to da ga proslavlja sa Markom. - Ne razlikuje se preterano, ja svake godine… »
Ove godine slavi prvi Uskrs s gobeljom! Kaća Grujić otkrila ko je farbao jaja, ali i ko je pobedio u kucanju! (foto)

Ove godine slavi prvi Uskrs s gobeljom! Kaća Grujić otkrila ko je farbao jaja, ali i ko je pobedio u kucanju! (foto)

Mondo 02.05.2021
Pevačica uživa s dečkom i porodicom. Pevačica uživa s dečkom i porodicom. Pevačici Katarini Grujić ovo je prvi Uskrs koji slavi s dečkom Markom Gobeljićem, s kojim je u vezi već duže vreme. Osim što je, pored porodice, u društvu fudbalera… »

Vesti dana »