Povezane vesti
Vulin zatražio do Hrvatske objašnjenje incidenta u Borovu
Politika 02.05.2021
Ministar unutrašnjih poslova Srbije zatražio je danas od nadležnih hrvatskih organa objašnjenje incidenta u Borovu, kada je jutros grupa mladića prolazila kroz to mesto s većinskim srpskim stanovništvom, uzvikivala antisrpske parole, među kojima… »
"Zgrožen sam": Boris Milošević osudio provokacije u Borovom Selu: Kome treba sejanje mržnje?!
Blic 02.05.2021
Potpredsednik Vlade Hrvatske Boris Milošević na Fejsbuku je istaka o da je zgrožen i da osuđuje događaj u Borovom Selu, kada je grupa muškaraca marširala uz povike "Oj, Hrvatska, mati, Srbe ćemo klati", a za njom je išao policijski automobil… »
Boris Milošević: Zgrožen sam porukama u Borovom Selu
Nova 02.05.2021
Potpredsednik Vlade Hrvatske Boris Milošević na Fejsbuku je napisao da je zgrožen i da osuđuje događaj u Borovom Selu, kada je grupa muškaraca marširala uz povuike "Oj, Hrvatska, mati, Srbe ćemo klati", a za njom je išao policijski automobil… »
Vesti dana »

Novinarima pušteni snimci iz LRAD uređaja: Kako zvuče glasovna upozorenja policije? (VIDEO)
Euronews pre 1 satjoš 32 povezane

Brojanje po Vučiću: Znaju da šetaju levo-desno, pa deluje da ih je više
Vreme pre 3 satajoš 21 povezana

Prosvetari ispred RTS: "Slogan 'Vaše pravo da znate sve' se sveo na gorku realnost da ne znamo ništa"
Novi magazin pre 1 satjoš 22 povezane

Žandarm tvrdi za Danas: Više „zvučnih topova“ bilo raspoređeno u subotu na protestu, jedan iza Skupštine
Nova pre 4 satijoš 12 povezanih

Partizan se oprostio od Delibašića: Za tebe nisu postojale velike i male utakmice
Dnevnik pre 1 satjoš 42 povezane