Povezane vesti

Lazar Marković ljut, „udario“ na Asana: To nam je hvala?!

Lazar Marković ljut, „udario“ na Asana: To nam je hvala?!

Nova 02.05.2021
Odlazak Takume Asana iz Partizana razočarao je sve u klubu, pa je Lazar Marković rekao, između ostalog, kako ih je ostavio na cedilu. „Iskreno, toliko sam razočaran, na današnji Sveti dan, nemam reči. Ovo govorim u svoje ime i, nadam se, svih… »
Marković o Asanu: Imao je sezonu života i to nam je hvala?!

Marković o Asanu: Imao je sezonu života i to nam je hvala?!

N1 Info 02.05.2021
Fudbaler Partizana Lazar Marković prokomentarisao je odlazak Takuma Asana iz redova crno-belih. Japanac je tokom dana objavio da odlazi iz Humske zbog nekorektnog odnosa kluba prema njemu i dugovanja. „Iskreno, toliko sam razočaran da nemam reči. Ovo… »
Lazar Marković razočaran: Nečuveno, Asano nas je ostavio na cedilu u završnici sezone

Lazar Marković razočaran: Nečuveno, Asano nas je ostavio na cedilu u završnici sezone

Sportski žurnal 02.05.2021
Fudbaler Partizana Lazar Marković rekao je danas da je dosadašnji saigrač Takuma Asano ostavio ekipu na cedilu u završnici sezone, pred finale Kupa Srbije i naveo da su svi strani igrači u klubu uvek bili poštovani. "Da ostavi čitav tim na cedilu… »
Asano, zar na ovaj sveti dan!? To nam je hvala... Marković opleo po Japancu - Ostavio nas na cedilu, nečuveno!

Asano, zar na ovaj sveti dan!? To nam je hvala... Marković opleo po Japancu - Ostavio nas na cedilu, nečuveno!

Mondo 02.05.2021
"Da ostavi čitav tim na cedilu, trenera, saigrače i klub, tri nedelje pred kraj sezone i utakmicu finala Kupa? Da isključi sve telefone, ode za Japan i ni sa kim se ne pozdravi?". "Da ostavi čitav tim na cedilu, trenera, saigrače i klub, tri nedelje… »
"Asano, ovo nam je hvala?!" Lazar Marković kakvog ne znate! Japanac ga "izveo iz takta": To veče smo bili zajedno, nasmejani…

"Asano, ovo nam je hvala?!" Lazar Marković kakvog ne znate! Japanac ga "izveo iz takta": To veče smo bili zajedno, nasmejani…

Sportal blic 02.05.2021
Fudbaler Partizana osetio je potrebu da se javno oglasi povodom Podsetimo, je jutros na svojim društvenim mrežama, a najviše ceo klub. Zamenik kapitena Lazar Marković nije mogao da zadrži emocije za sebe, pa je otvorio dušu. - Iskreno, toliko sam… »
Markec ljut kao ris, "slučaj Asano" izazvao bes kod Markovića

Markec ljut kao ris, "slučaj Asano" izazvao bes kod Markovića

Sportske.net 02.05.2021
Fudbaler Partizana Lazar Marković jako je ljut odlukom dosadašnjeg saigrača Takume Asana da pre kraja sezone napusti klub zbog neisplaćenih dugovanja. Kako jedan od najiskusnijih u taboru crno-belih, Marković je javno osudio ponašanje japanskog… »
Lazar Marković ‘besan kao ris’: ‘To nam je hvala!? Razočaran sam!’

Lazar Marković ‘besan kao ris’: ‘To nam je hvala!? Razočaran sam!’

Hot sport 02.05.2021
Besan je krilni fudbaler Partizana! Nakon što je Takuma Asano napustio Partizan, javonosti se obratio veoma razočaran i ljut Lazar Marković. ‘Iskreno, toliko sam razočaran, na današnji Sveti dan, da nemam reči. Ovo govorim u svoje ime i, nadam se… »
Lazar Marković oštro po Asanu: To nam je hvala!? Nisi davao golove zato što si bio sam na terenu

Lazar Marković oštro po Asanu: To nam je hvala!? Nisi davao golove zato što si bio sam na terenu

Mozzart sport 02.05.2021
„Ovde se ne radi o novcu i platama, već o odnosu prema klubu i nama unutar njega", kaže zamenik kapitena crno-belih. Muk u svlačionici Partizana. Neverica. Krajnje neprijatno iznenađenje. Servirao ga je Takuma Asano odlukom da pre kraja sezone… »
Marković o potezu Asana: Ovde se ne radi o novcu! Ko ne želi da bude u Partizanu, nema mu ni mesta!

Marković o potezu Asana: Ovde se ne radi o novcu! Ko ne želi da bude u Partizanu, nema mu ni mesta!

Večernje novosti 02.05.2021
FOTO: M. Vukadinović Japanski reprezentativac samoinicijativno je napustio FK Partizan i tako na cedilu ostavio saigrače pred finale Kupa Srbije u kome će tim iz Humske nastupiti bez najboljeg strelca. (Doskorašnji) saigrač Asana Lazar Marković… »

Vesti dana »