Povezane vesti

Poruka kobijeve udovice slama srca! Umesto ćerkinog slavlja tužna objava: Volim te, nedostaješ mi, srećan ti rođendan!

Poruka kobijeve udovice slama srca! Umesto ćerkinog slavlja tužna objava: Volim te, nedostaješ mi, srećan ti rođendan!

Mondo 02.05.2021
Supruga čuvenog košarkaša još jednom se oprostila od Đijane. Supruga čuvenog košarkaša još jednom se oprostila od Đijane. Helikopterska nesreća početkom 2020. godine usmrtila je Kobija Brajanta, njegovu ćerku Đijanu i ostale putnike, a… »
Retko ko je ostao ravnodušan: Kobijeva udovica potresnom objavom pokojnoj ćerki čestitala rođendan: Volela bih da si sa…

Retko ko je ostao ravnodušan: Kobijeva udovica potresnom objavom pokojnoj ćerki čestitala rođendan: Volela bih da si sa…

Sportal blic 02.05.2021
, supruga poginulog , je na društvenim mrežama poželela srećan rođendan ćerki koja je sa ocem nastradala u helikopterskoj nesreći u januaru 2020. Đijana bi proslavila 15. rođendan, a njena majka je objavila emotivnu posvetu "Kobijevoj mezimici"… »
Kamen bi proplakao: Srceparajuća rođendanska čestitka Vanese Brajant maloj Điđi - "Volim te, mambasita" (foto)

Kamen bi proplakao: Srceparajuća rođendanska čestitka Vanese Brajant maloj Điđi - "Volim te, mambasita" (foto)

Večernje novosti 02.05.2021
Foto: AP - Draga Đijana, srećan 15. rođendan! Volim te! Nedostaješ mi svaki dan! Volela bih da si tu s nama. Nema reči kojima mogu da opišem koliko mi nedostaješ. Volim te,helikopterska nesre Mambasita! - napisala je Vanesa uz zajedničku… »

Vesti dana »