Povezane vesti

Lukaku: Najbolja sezona u karijeri

Lukaku: Najbolja sezona u karijeri

Vesti online 03.05.2021
Romelu Lukaku ne krije koliko je srećan jer je Inter osvojio šampionsku titulu u Italiji posle 11 godina. Lukaku je sa 21 golom i osam asistencija bio jedan od najzaslužnijih za taj uspeh. – Prošla godina je bila dobra, ali ova sezona je najbolja u… »
Lukaku oduševljen: „Zaista sam ponosan što sam deo Intera“

Lukaku oduševljen: „Zaista sam ponosan što sam deo Intera“

Hot sport 03.05.2021
Lukaku oduševljen nakon osvajanja Skudeta sa Interom. Belgijski reprezentativac poslednju titulu osvojio još 2010. kada je bio član Anderlehta, a nakon više od decenije uspeo je da se okiti još jednom titulom. Inter je dominantno došao do titule… »
Lukaku: Najbolja sezona u karijeri

Lukaku: Najbolja sezona u karijeri

Mozzart sport 03.05.2021
Belgijanac oduševljen zbog titule. Jedan od najboljih napadača sveta u poslednjoj deceniji, a juče je osvojio tek drugu titulu u karijeri. Romelu Lukaku je 2010. bio prvak sa Anderlehtom, kada je još bio tinejdžer, a 11 leta kasnije je podigao… »
Zovu ga Siti i Čelsi, ali Lukaku ima velike planove u Interu

Zovu ga Siti i Čelsi, ali Lukaku ima velike planove u Interu

Nova 03.05.2021
Fudbaler Intera Romelu Lukaku nada se da će ostati u klubu, posle, kako je naveo, najbolje sezone u karijeri u kojoj je osvojio titulu u Seriji A. Inter je u nedelju postao šampion nakon što je njegov najbliži pratilac Atalanta odigrala nerešeno 1:1… »
Konte zapušio usta kritičarima: Inter igra moderan fudbal, ne budite slepi

Konte zapušio usta kritičarima: Inter igra moderan fudbal, ne budite slepi

Mozzart sport 03.05.2021
Trener šampiona Italije o tome kako se kovala kruna u Seriji A. Posle devetogodišnje vladavine Juventusa na Apeninima došlo je do svrgavanja Bjankonera s trona. Osvojio je iskusni trener Antonio Konte četvrtu titulu u Italiji i vratio Inter na vrh… »
Lukaku kupio navijače ovim potezom: Interisti izašli na ulice Milana, pridružio im se i napadač! (video)

Lukaku kupio navijače ovim potezom: Interisti izašli na ulice Milana, pridružio im se i napadač! (video)

Večernje novosti 02.05.2021
FOTO: EPA Četiri kola pre kraja imaju 13 bodova više od Milana, Atalante i Juventusa. Navijači tima iz Milana su izašli na ulice da proslave Skudeto. Na slavljeničku vožnju krenuo je i belgijski napadač Romelu Lukaku, jedan od najzaslužniji što… »
Fudbaleri Intera novi šampioni Italije posle remija Atalante

Fudbaleri Intera novi šampioni Italije posle remija Atalante

Danas 02.05.2021
Fudbaleri Intera osvojili su danas titulu šampiona u Seriji A, pošto je njihov najbliži rival Atalanta osvojila samo bod u utakmici protiv Sasuola, u 34. kolu italijanskog prvenstva. Inter je sinoć pobedio Krotone sa 2:0 i bilo mu je potrebno da… »

Vesti dana »