Povezane vesti

Dodik: RS je već napravila svoj non pejper

Dodik: RS je već napravila svoj non pejper

Novi magazin 03.05.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je Republika Srpska napravila svoj "non pejper". "Svašta se piše, ali ako je to pomodarstvo, evo, ne šalim se, mi smo već napravili neki naš 'non pejper', pa ćemo ga jednog dana, kada to… »
Dodik: Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper

Dodik: Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper

Politika 03.05.2021
BANjALUKA – Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper, izjavio je danas srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. „Svašta se piše, ali ako je to pomodarstvo, evo, ne šalim se, mi smo već napravili neki naš… »
Dodik: Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper

Dodik: Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper

RTS 03.05.2021
Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper, izjavio je srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. Naveo je da u BiH nema nikakvog kohezionog elementa koji bi mogao da okupi konstitutivne narode i ocenio da će doći vreme… »
RS napravila svoj non-pejper: Dodik objasnio - BiH neželjeni eksperiment

RS napravila svoj non-pejper: Dodik objasnio - BiH neželjeni eksperiment

Večernje novosti 03.05.2021
Foto: Printscreen - Svašta se piše, ali ako je to pomodarstvo, evo, ne šalim se, mi smo već napravili neki naš non-pejper, pa ćemo ga jednog dana, kada to odlučimo, isto tako poslati svima - rekao je Dodik novinarima u Banjaluci, komentarišući… »
Dodik: RS je već napravila svoj non-pejper

Dodik: RS je već napravila svoj non-pejper

RTV 03.05.2021
BANJALUKA - Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper, izjavio je danas srpski clan i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. "Svašta se piše, ali ako je to pomodarstvo, evo, ne šalim se, mi smo već napravili neki naš non-pejper… »
Stanje potpuno urušeno: Dodik o opstanku BiH i pregovorima sa Sarajevom!

Stanje potpuno urušeno: Dodik o opstanku BiH i pregovorima sa Sarajevom!

Pravda 03.05.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva Milorad Dodik istakao je danas da je pomodarstvo postalo pisati pisma i slati non-pejpere, te da i on ima jedan spreman, koji će poslati kada dođe vreme za to. - Ne šalim se. Ako je to pomodarstvo, mi smo… »
“Republika Srpska ima svoj non pejper”

“Republika Srpska ima svoj non pejper”

Vesti online 03.05.2021
Republika Srpska je već napravila svoj non-pejper, izjavio je srpski član i predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik. – Svašta se piše, ali ako je to pomodarstvo, evo, ne šalim se, mi smo već napravili neki naš non-pejper, pa ćemo ga… »
Dodik: Doći će do mirnog razlaza, Republika Srpska već napravila svoj non pejper

Dodik: Doći će do mirnog razlaza, Republika Srpska već napravila svoj non pejper

N1 Info 03.05.2021
Predsedavajući Predsedništva BiH Milorad Dodik istakao je da u BiH nema nikakvog kohezionog elementa koji bi mogao da okupi konstitutivne narode i ocenio "da će doći vreme mirnog razlaza". Komentarišući situaciju u vezi sa nezvaničnim diplomatskim… »
Dodik ponovno govorio o mirnom razlazu u BiH

Dodik ponovno govorio o mirnom razlazu u BiH

Slobodna Evropa 03.05.2021
Predsjedavajući Predsjedništva Bosne i Hercegovine Milorad Dodik kazao je u ponedjeljak, 3. maja, da da u BiH nema nikakvog kohezivnog elementa koji bi mogao okupiti konstitutivne narode, te ocijenio da će "doći vrijeme mirnog razlaza". Komentirajući… »
"Nema nijednog elementa da se BiH organizuje i opstane" Dodik: I mi smo napravili jedan naš non-pejper"

"Nema nijednog elementa da se BiH organizuje i opstane" Dodik: I mi smo napravili jedan naš non-pejper"

Blic 03.05.2021
Srpski član i predsedavajući Predsedništva Milorad Dodik istakao je danas da je pomodarstvo postalo pisati pisma i slati non-pejpere, te da i on ima jedan spreman, koji će poslati kada dođe vreme za to. - Ne šalim se. Ako je to pomodarstvo, mi smo… »

Vesti dana »