Povezane vesti

"Silovala su me dva muškarca, pretukla i zatvorila": Minin bivši reagovao na njenu jezivu tajnu koja je sve šokirala!

"Silovala su me dva muškarca, pretukla i zatvorila": Minin bivši reagovao na njenu jezivu tajnu koja je sve šokirala!

Mondo 03.05.2021
Evo šta je on imao da kaže i da li je znao za ovo. Evo šta je on imao da kaže i da li je znao za ovo. Učesnica rijaliti program Zadruga otkrila je dugo čuvanu tajnu, kojom joj je Vladimir Tomović ranije pretio da će ispričati, a kasnije saznao i… »
"Znao sam tu njenu tajnu i još dosta njih" Bivši dečko Mine Vrbaški se oglasio nakon što je otkrila da je bila silovana

"Znao sam tu njenu tajnu i još dosta njih" Bivši dečko Mine Vrbaški se oglasio nakon što je otkrila da je bila silovana

Blic 03.05.2021
Učesnica "Zadruge", Mina Vrbaški šokirala je sve kada je u potresnoj ispovesti otkrila da je bila silovana, i da je tu njenu tajnu Vladimir Tomović otkrio Filipu Caru, te su je navodno ucenjivali. Sada se ovim povodom oglasio i Minin bivši dečko… »
(Video) "pobegla sam iz prostitucije jer sam bila silovana": Potresna ispovest Mine Vrbaški u rijalitiju: "Pretukli su me…

(Video) "pobegla sam iz prostitucije jer sam bila silovana": Potresna ispovest Mine Vrbaški u rijalitiju: "Pretukli su me…

Blic 02.05.2021
Mina Vrbaški uplakana je rešila da se poveri zadrugarima o njenoj tajni koju je dugo znao Vladimir Tomović, a koju je nedavno saznao Filip Car. Car je u nekoliko navrata pretio Mini da će reći svima koja je njena tajna, a onda je Mina rašila sama da… »

Vesti dana »