Povezane vesti

Oproštaj Lalatovića od Vojvodine: Neće naći boljeg trenera od mene! Čukaričkom želim treće mesto

Oproštaj Lalatovića od Vojvodine: Neće naći boljeg trenera od mene! Čukaričkom želim treće mesto

Večernje novosti 04.05.2021
FOTO: AP Radnički Niš se nalazi u grčevitoj borbi za opstanak, a prema rečima Lalatovića, ovaj meč nema rezultatski značaj za njegovu ekipu. Takođe je i poželeo da Čukarički sezonu završi na trećem mestu, kada je čuo koliko beogradskom klubu… »
Lalatović pred Radnički: Mi smo ovde koperfildi

Lalatović pred Radnički: Mi smo ovde koperfildi

Radio 021 04.05.2021
Fudbaleri Vojvodine dočekaće u sredu ekipu Radničkog iz Niša, koji se bori za opstanak. Šef stručnog štaba Vojvodine Nenad Lalatović priliku na ovom meču daće mlađim igračima. Kako je objasnio Lalatović, meč protiv Nišlija za njih nema… »
Emotivni rastanak: Lalatović se oprostio od Voše, a jednom klubu je posebno poželeo sreću! (video)

Emotivni rastanak: Lalatović se oprostio od Voše, a jednom klubu je posebno poželeo sreću! (video)

Hot sport 04.05.2021
Trener Vojvodine Nenad Lalatović očekuje neizvesnu utakmicu protiv Radničkog iz Niša, a potvrdio je i da je ovaj meč prava prilika za neke mlađe igrače. „Stara dama“ u sredu dočekuje Radnički, koji se grčevito bori za opstanak, dok prema… »
Novo ogorčenje Lalatovića: Mi smo Koperfildi, a uprava…

Novo ogorčenje Lalatovića: Mi smo Koperfildi, a uprava…

Nova 04.05.2021
Trener Vojvodine Nenad Lalatović očekuje neizvesnu utakmicu protiv Radničkog iz Niša, a potvrdio je i da je ovaj meč prava prilika za neke mlađe igrače. „Stara dama“ u sredu dočekuje Radnički, koji se grčevito bori za opstanak, dok prema… »

Vesti dana »