Povezane vesti

Stanković pred meč sa Vojvodinom: Sve osim poraza je dobro

Stanković pred meč sa Vojvodinom: Sve osim poraza je dobro

Nova 04.05.2021
Trener fudbalera Radničkog Aleksandar Stanković rekao j da njegova ekipa u odličnoj atmosferi dočekuje utakmicu sa Vojvodinom u Superligi, da je čeka težak zadatak u Novom Sadu i da će za nju sve osim poraza biti dobar rezultat. „Moj stručni… »
Stanojević pred meč sa TSC-om potvrdio i jednu dobru vest

Stanojević pred meč sa TSC-om potvrdio i jednu dobru vest

Sportske.net 04.05.2021
Partizan sutra na svom terenu dočekuje ekipu TSC-a, u meču 35. kola Super lige Srbije. Trener fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević rekao je danas da njegovu ekipu očekuje neizvesna utakmica protiv TSC-a, u Super ligi Srbije. "Pa igramo protiv… »
Krstajić protiv "svog" Partizana hoće da se iskupi: TSC stiže u Humsku, on poručuje - Imam razlog da budem optimističan!

Krstajić protiv "svog" Partizana hoće da se iskupi: TSC stiže u Humsku, on poručuje - Imam razlog da budem optimističan!

Mondo 04.05.2021
Bivši selektor Srbije će prvi put voditi nekim tim protiv kluba u kojem je ponikao kao igrač i potom bio sportski direktor. Bivši selektor Srbije će prvi put voditi nekim tim protiv kluba u kojem je ponikao kao igrač i potom bio sportski direktor. I… »
Stanković pred vojvodinu: Poštujem Novosađane i Nenada Lalatovića, u sjajnoj atmosferi čekamo duel

Stanković pred vojvodinu: Poštujem Novosađane i Nenada Lalatovića, u sjajnoj atmosferi čekamo duel

Večernje novosti 04.05.2021
FOTO: Aleksandar Ilić/Novosti Šef stručnog štaba Radničkog Aleksandar Stanković istakao je dobru atmosferu u ekipi pre ovaj susret. –Pre svega želim da se osvrnem na svoju ekipu i da kažem da se nalazimo u dobrom trenutku. Ja i moj stručni… »
Krstajić pred Partizan: Imam razlog da budem optimističan

Krstajić pred Partizan: Imam razlog da budem optimističan

Nova 04.05.2021
Trener fudbalera TSC-a Mladen Krstajić izjavio je da njegov tim spremno očekuje utakmicu protiv Partizana i da veruje da će se predstaviti u najboljem svetlu. TSC u sredu od 16 sati gostuje Partizanu na stadionu u Humskoj u 35. kolu Superlige Srbije… »
TSC se ne plaši ‘parnog valjka’: Krstajić vrlo optimističan pred utakmicu sa bivšim klubom!

TSC se ne plaši ‘parnog valjka’: Krstajić vrlo optimističan pred utakmicu sa bivšim klubom!

Hot sport 04.05.2021
Fudbaleri TSC iz Bačke Topole u sredu, 05. maja, od 16.00 sati, gostuju ekipi Partizana u Beogradu u 35. kolu Superlige, uz obećanje da će pružiti svoj maksimum i da iako ulogu favorita prepuštaju ‘crno-belima’, u Beograd ne dolaze sa belom… »
Nenad Lukić: Ne nosimo belu zastavu u Beograd

Nenad Lukić: Ne nosimo belu zastavu u Beograd

Mozzart sport 04.05.2021
TSC u sredu gost Partizana. Bez obzira na slabiju formu kako se prvenstvo bliži kraju, fudbalerima TSC-a ne fali kuraži pred duel s Partizanom u Humskoj (sreda, 16.00). Iako prepuštaju crno-belima ulogu favorita, Topolčani veruju da mogu da uzmu makar… »

Vesti dana »