Povezane vesti

PREMINULA sestra Indi Aradinović! Pevačica ovo sebi neće OPROSTITI!

PREMINULA sestra Indi Aradinović! Pevačica ovo sebi neće OPROSTITI!

Svet & Skandal 04.05.2021
Pevačica Indi Aradinović oglasila se putem društvenih mreža i sa svojim pratiocima podelila tužnu vest da joj je preminula veoma bliska osoba. Naime, Indi je Olju gledala kao svoju rođenu sestru, a njena iznenadna smrt duboko je potresla pevačicu… »
Umrla sestra Indi Aradinović

Umrla sestra Indi Aradinović

Nova 04.05.2021
Pevačica Indira Aradinović Indi doživela je veliki gubitak, preminula joj sestra od koje se pevačica oprostila na Instagramu. Indi je objavila da je ostala bez bliske rođake, a emotivnim rečima je rastužila pratioce. „Mirno spavaj, osmehu moj… »
Putuj s anđelima, seko naša: Indi saopštila tužnu vest - "Žao mi je što te nisam pozvala..." (foto)

Putuj s anđelima, seko naša: Indi saopštila tužnu vest - "Žao mi je što te nisam pozvala..." (foto)

Mondo 04.05.2021
Pevačica se javno oprostila. Pevačica se javno oprostila. Pevačica Indira Aradinović Indi objavila je danas na društvenim mrežama da je izgubila blisku osobu, od koje se i javno oprostila. Indi je objavila ovu vest na Instagramu i emotivnim rečima… »
Mirno spavaj osmehu moj lepi: Preminula sestra Edite i Indi Aradinović, iza sebe ostavila ćerkicu (foto)

Mirno spavaj osmehu moj lepi: Preminula sestra Edite i Indi Aradinović, iza sebe ostavila ćerkicu (foto)

Večernje novosti 04.05.2021
Foto: Instagram Indi Aradinović se putem društvene mreže Instagram oprostila od svoje sestre: - Mirno spavaj, osmehu moj lepi. Žao mi je što te nisam pozvala onda kad si me mislima dozivala pre neki dan - napisala je Indi na fotografiji na kojoj je… »

Vesti dana »