Povezane vesti

Amerikanci zapušili usta sami sebi i svim anti-jokićevcima! "Ovo je Nikolin svet, mi samo živimo u njemu! Sve je to zbog…

Amerikanci zapušili usta sami sebi i svim anti-jokićevcima! "Ovo je Nikolin svet, mi samo živimo u njemu! Sve je to zbog…

Sportal blic 04.05.2021
“Athletic” je objavio, trka je gotova - je MVP NBA liga! MVP trka je bila interesantna tokom čitave godine, a je Jokić maltene od samog starta bio ili predvodnik ili u Top 3 kandidata. Jokićev “PER” je 31,1 što je najbolji učinak, dok mu je… »
Trka za MVP je gotova - ovo je džokerov svet, mi samo živimo u njemu! Amerikanci nemaju dilemu, Srbin je najbolji

Trka za MVP je gotova - ovo je džokerov svet, mi samo živimo u njemu! Amerikanci nemaju dilemu, Srbin je najbolji

Mondo 04.05.2021
"Jači, efikasniji i češće na parketu", o Jokiću se govori biranim rečima. "Jači, efikasniji i češće na parketu", o Jokiću se govori biranim rečima I u porazu je veliki! Srpski as Nikola Jokić nije uspeo da odvede svoj Denver do pobede, ali je… »
Kakve reči o Jokiću: Ovo je Nikolin svet , mi samo živimo u njemu

Kakve reči o Jokiću: Ovo je Nikolin svet , mi samo živimo u njemu

Večernje novosti 04.05.2021
Foto: AP Jokićeve brojke pomno prate i košarkaški analitičari pa je tako u "Atletiku" osvanuo tekst o tome kako je za njih trka za MVP završena, a da je pobednik naš "DŽoker"! Amerikanac je kako je istako planirao veliki kolumnu o tome ko predvodi… »

Vesti dana »