Povezane vesti

Vučić: Obećavam, pohapsićemo mafijašku bandu iz fudbala

Vučić: Obećavam, pohapsićemo mafijašku bandu iz fudbala

Sportski žurnal 05.05.2021
Predsednik Aleksandar Vučić najavio je, povodom malverzacija u domaćem fudbalu, da će svi koji rade protivzakonito biti uhapšeni. "Tu mafijašku bandu iz fudbala, carine, svega, koja pušta da vam se svi smeju penalima koji se sviraju, cela Evropa… »
Predsednik poručuje: ‘Tu mafijašku bandu iz fudbala, sve ćemo da ih pohapsimo’

Predsednik poručuje: ‘Tu mafijašku bandu iz fudbala, sve ćemo da ih pohapsimo’

Hot sport 05.05.2021
Aleksandar Vučić je razočaran dešavanjima u Superligi! -Mnogo sam tužan kako izgleda kraj fudbalskog prvenstva – istakao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući na Pinku u sredu ujutru. Svaki dan neka nova utakmica postaje sumnjiva. UEFA… »
Vučić najavio hapšenja u fudbalu: To je mafijaška banda, sve ćemo da ih pohapsimo!

Vučić najavio hapšenja u fudbalu: To je mafijaška banda, sve ćemo da ih pohapsimo!

Mondo 05.05.2021
"Videćete da li će i sledeće sezone da igraju kao Mančester siti i PSŽ", najavio je Vučić. "Videćete da li će i sledeće sezone da igraju kao Mančester siti i PSŽ", najavio je Vučić. "Mnogo sam tužan kako izgleda kraj fudbalskog prvenstva"… »
Nova bura u superligi! Samo mi igramo nerešeno, svi pobeđuju: Trener brutalno iskren - u ovoj ligi bod ne znači ništa!

Nova bura u superligi! Samo mi igramo nerešeno, svi pobeđuju: Trener brutalno iskren - u ovoj ligi bod ne znači ništa!

Mondo 05.05.2021
Finiš Superlige nam priređuje sve više ovakvih izjava. Finiš Superlige nam priređuje sve više ovakvih izjava. Prvo je UEFA poslala dokumentaciju vezanu za nameštanje utakmica u Srbiji, a onda je u finišu Superlige počela borba za opstanak koja je… »
"Pohapsiću tu bandu!" Predsednik Vučić oštro o fudbalskoj mafiji zbog koje nam se smeje ceo svet

"Pohapsiću tu bandu!" Predsednik Vučić oštro o fudbalskoj mafiji zbog koje nam se smeje ceo svet

Večernje novosti 05.05.2021
Foto: Printscreen Vučić je na kraju gostovanja poslao posebnu poruku fudbalskoj mafiji, i rekao je da je tužan zbog toga kako je izledao završetak fudbalskog prvenstva. - I ne samo što će VAR doći sledeće godine, nego kao što sam rekao za… »
Vučić: Pohapsićemo fudbalsku bandu, svi nam se smeju

Vučić: Pohapsićemo fudbalsku bandu, svi nam se smeju

Nova 05.05.2021
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, najavio je hapšenje "mafijaške bande iz fudbala". Istakao je da je „tužan kako izgleda kraj fudbalskog prvenstva“, pa najavio da će država reagovati nakon niza vesti o nameštanju, dojavama iz UEFA o… »
"Sad vam kažem, tu mafijašku bandu iz fudbala - sve ćemo da ih pohapsimo!" Vučić: Kako ih nije sramota! Ceo svet se smeje…

"Sad vam kažem, tu mafijašku bandu iz fudbala - sve ćemo da ih pohapsimo!" Vučić: Kako ih nije sramota! Ceo svet se smeje…

Sportal blic 05.05.2021
Predsednik Srbije najavio je borbu države protiv organizovanog kriminala u ! - Pojavio sam se na kolegijumu MUP-a i BIA, svi su razumeli i (direktor BIA Bratislav, prim. a) Gašić i (ministar unutrašnjih poslova Aleksandar) Vulin. Sad vam kažem, tu… »

Vesti dana »