Povezane vesti

Velji ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru Abazović otkrio: "Pretpostavljamo ko je to uradio - Lazović komunicirao sa vođom…

Velji ukinuta zabrana ulaska u Crnu Goru Abazović otkrio: "Pretpostavljamo ko je to uradio - Lazović komunicirao sa vođom…

Srbija danas 05.05.2021
Zabrana ulaska je, kako je rekao Abazović Belivuku doneta 2018. godine, ali je ove godine ukinuta. Potpredsednik Vlade Dritan Abazović kazao je da pretpostavlja ko je ukinuo meru zabrane ulaska u Crnu Goru srpskom državljaninu Veljku Belivuku… »
Znam ko je pustio velju nevolju u Crnu Goru, ali ne mogu da kažem: Abazovića ispitivali o Belivuku i Milu Đukanoviću

Znam ko je pustio velju nevolju u Crnu Goru, ali ne mogu da kažem: Abazovića ispitivali o Belivuku i Milu Đukanoviću

Mondo 05.05.2021
Potpredsednik vlade Crne Gore Dritan Abazović je, odgovarajući na kontrolnom saslušanju pred Odborom za bezbednost i odbranu, kazao je da je tačno da je u januaru 2020. godine skinuta zabrana ulaska u Crnu Goru Veljku Belivuku, zvanom Velja Nevolja… »
Abazović: Belivuku skinuta zabrana ulaska u CG prošle godine

Abazović: Belivuku skinuta zabrana ulaska u CG prošle godine

Nova 05.05.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović potvrdio je danas da je u januaru 2020. godine skinuta zabrana ulaska u Crnu Goru kriminalcu Veljku Belivuku, zvanom Velja Nevolja. „Tačno je da je Belivuku skinuta zabrana u januaru 2020. Ne znamo ko je… »
"Makar jedan sudija i jedan tužilac": Abazović: I određeni političari treba da završe u zatvoru

"Makar jedan sudija i jedan tužilac": Abazović: I određeni političari treba da završe u zatvoru

Blic 05.05.2021
U Crnoj Gori neće biti pravde dok u zatvoru ne završe makar jedan sudija i jedan tužilac, izjavio je danas potpredsednik vlade Dritan Abazović i dodao da misli i da određeni političari treba da završe u zatvoru. Abazović je pred Odborom za… »
„Bez pravde dok u zatvoru ne završe jedan sudija i tužilac“

„Bez pravde dok u zatvoru ne završe jedan sudija i tužilac“

Nova 05.05.2021
Mislim da određeni političari treba da završe u zatvoru, ali mislim i da u ovoj državi neće biti pravde dok u zatvoru ne završe makar jedan sudija i jedan tužilac, rekao je Dritan Abazović, potpredsednik Vlade Crne Gore na kontrolnom saslušanju… »

Vesti dana »