Povezane vesti
U Sarajevu 13 anesteziologa Kliničkog centra dalo otkaz
N1 Info 05.05.2021
Ukupno 13 anesteziologa sa Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS) podnelo je zahtev za raskid ugovora jer su nezadovoljni uslovima rada i lekarskom uslugom koja se u toj bolnici pruža kovid pacijentima. Situacija je kulminirala prošlog meseca… »
Sarajevo: Ministar potvrdio da je 13 anesteziologa dalo otkaz u KCUS
RTV 05.05.2021
SARAJEVO - Ministar zdravlja Kantona Sarajevo Haris Vanić potvrdio je vest da je čak 13 anesteziologa Kličničkog centra Univerziteta u Sarjevu (KCUS) u jednom danu dalo otkaz. Prema saznanjima sarajevskog portala Klix jedan od ključnih razloga za ovako… »
Sarajevski anesteziolozi podneli zahtev za raskid ugovora, ovo su razlozi za otkaze
Blic 05.05.2021
Dvanaestoro anesteziologa sa Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu (KCUS) podnelo je zahtev za raskid ugovora, a povodom novonastale situacije biće održana hitna sednica Vlade Kantona Sarajevo. Razlog za otkaze je nezadovoljstvo uslovima rada, što je… »
Vesti dana »
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 5 satijoš 3 povezane




