Povezane vesti
Aleksić: Vlast mora da normalizuje izborne uslove
Danas 05.05.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je danas da će vlast „morati“ da normalizuje izborne uslove „onoliko koliko je minimalno da stranke koje su bojkotovale izbore na njih izađu“ i da se pravi pregovori o tome odvijaju uz posredovanje… »
Aleksić: Vlast će morati da normalizuje izborne uslove
N1 Info 05.05.2021
Potpredsednik Narodne stranke Miroslav Aleksić izjavio je da će „vlast morati“ da normalizuje izborne uslove „onoliko koliko je minimalno da stranke koje su bojkotovale izbore na njih izađu“ i da su pravi pregovori o tome uz posredovanje EU, a da bi svi… »
Vesti dana »

Određeno zadržavanje muškarcu iz Leskovca, sumnja se da je uputio pretnje glavnom javnom tužiocu Nenadu Stefanoviću
RTS pre 8 minutajoš 33 povezane

Novi neredi u Srbiji, podrška studentkinji Nikolini, održana sednica Saveta za nacionalnu bezbednost
BBC News pre 19 minutajoš 49 povezanih

Protest „Sve smo mi Nikolina“: Građani ispred Vlade se razilaze, u 13 časova ispred SIV-a predaju zahtev za smenu Marka Krička (FOTO, VIDEO)
Danas pre 1 satjoš 36 povezanih

Lavrov razotkriva prave razloge rata sa ukrajinom "Nismo hteli teritorije..."
Alo pre 9 minutajoš 131 povezana