Povezane vesti

Poznat uzrok smrti Feđe Stojanovića

Poznat uzrok smrti Feđe Stojanovića

Telegraf 06.05.2021
Iako je oporavak obično dug i težak, umetnik nije posustao, već se i poslovno angažovao. Glumac Feđa Stojanović, čija je smrt juče potresla Srbiju, krajem prošle godine je imao ozbiljnu operaciju, ali se nedugo nakon intervencije vratio poslu… »
"Ko je sledeći? - nisam imao pojma kroz kakvu životnu dramu prolaziš": Radoš Bajić se oprostio od Feđe Stojanovića…

"Ko je sledeći? - nisam imao pojma kroz kakvu životnu dramu prolaziš": Radoš Bajić se oprostio od Feđe Stojanovića…

Blic 05.05.2021
Feđa Stojanović umro je u 73. godini života, a njegove kolege opraštaju se od njega na društvenim mrežama. A sada se od njega na društvenoj mreži Instagram oprostio i njegov kolega i prijatelj Radoš Bajić. - Šta nam se ovo događa? Napustio nas… »
Pre dve godine se radovao kao dete: Nakon smrti sina feđi stojanoviću je jedna stvar dala snage da nastavi dalje

Pre dve godine se radovao kao dete: Nakon smrti sina feđi stojanoviću je jedna stvar dala snage da nastavi dalje

Blic 05.05.2021
Feđa Stojanović umro je u 73. godini života, koliko je bio omiljen govore i glumci koji se na društvenim mrežama opraštaju od njega. Feđa je u svom životu doživeo i jednu veliku tragediju, kada mu je iznenada preminuo sin. A jedna stvar mu je… »
"Mirno putuj..." umro feđa Stojanović Glumac preminuo u 73. godini

"Mirno putuj..." umro feđa Stojanović Glumac preminuo u 73. godini

Blic 05.05.2021
Feđa Stojanović umro je u 73. godini života, a njegove kolege opraštaju se od njega na društvenim mrežama. - Mirno putuj... - napisao je Milan Marić na svom Instagram nalogu. Bane Trifunović podelio je njegovu sliku i napisao: - Najdobri... Gordan… »
Imao je ozbiljnu operaciju: Feđa Stojanović je umro, a o bolesti je pričao: "Zbog tumora mi je odstranjen bubreg"

Imao je ozbiljnu operaciju: Feđa Stojanović je umro, a o bolesti je pričao: "Zbog tumora mi je odstranjen bubreg"

Blic 05.05.2021
Feđa Stojanović umro je u 73. godini života, a pre nekoliko meseci pričao je o bolesti koju je imao. Stojanović je krajem prošle godine imao ozbiljnu operaciju, a malo potom se vratio bio poslu. Stojanović je u bolnici proveo nekoliko dana, da bi… »
"Previše rano sam ušao u brak": Ovako je Feđa Stojanović pričao o svojoj greški iz mladosti, zbog koje se žestoko…

"Previše rano sam ušao u brak": Ovako je Feđa Stojanović pričao o svojoj greški iz mladosti, zbog koje se žestoko…

Blic 05.05.2021
Feđa Stojanović umro je u 73. godini života, a njegove kolege opraštaju se od njega na društvenim mrežama. Feđa je u jednom svom intervju priznao da se pokajao zbog jedne stvari u svojoj mladosti. - Ja sam previše rano uplovio u bračne vode, u… »

Vesti dana »