Povezane vesti

Komemoracija Feđi Stojanoviću u subotu u Ateljeu 212

Komemoracija Feđi Stojanoviću u subotu u Ateljeu 212

N1 Info 06.05.2021
Komemoracija povodom smrti glumca Feđe Stojanovića biće održana u Ateljeu 212 u subotu 8. maja 12 sati, saopštilo je to pozorište. Kremacija je istog dana na Novom groblju u Beogradu u 14 časova. Pozorišni i filmski glumac Feđa Stojanović… »
Poslednji pozdrav feđi stojanoviću: Glumac će biti kremiran na Novom groblju u subotu

Poslednji pozdrav feđi stojanoviću: Glumac će biti kremiran na Novom groblju u subotu

Večernje novosti 06.05.2021
Foto: N. Fifić Kremacija će biti istog dana na Novom groblju u Beogradu od 14 časova. Poznati glumac je preminuo juče, u 73. godini, nakon teške bolesti.… »
Poslednji ispraćaj Feđe Stojanovića

Poslednji ispraćaj Feđe Stojanovića

Nova 06.05.2021
Komemoracija povodom smrti Feđe Stojanovića biće održana u Ateljeu 212 u subotu 8. maja u podne. saopšteno je danas iz tog pozorišta. Kremacija je istog dana na Novom groblju u Beogradu u 14 časova. Poznati glumac Feđa Stojanović preminuo je… »
Preminuo glumac Feđa Stojanović

Preminuo glumac Feđa Stojanović

Danas 06.05.2021
Pozorišni, filmski i televizijski glumac Feđa Stojanović preminuo je danas u Beogradu u 74. godini, saopštilo je pozorište Atelje 212. Stojanović je rođen u Aleksincu 1948. godine, a diplomirao je glumu na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu… »
Sloboda Mićalović se oprostila od feđe potresnim stihovima: "Reci bilo što, tvoje snove snim, moje nema ko, među…

Sloboda Mićalović se oprostila od feđe potresnim stihovima: "Reci bilo što, tvoje snove snim, moje nema ko, među…

Večernje novosti 05.05.2021
Foto: Printscreen Glumica Sloboda Mićalović oprostila se od kolege stihovima: "Stavi me na dlan,pomiluj na tren, čitav jedan dan, bićeš zaljubljen. Reci bilo što,tvoje snove snim, moje nema ko, među najboljim" i uz to dodala: - Putuj dobri Feđa… »

Vesti dana »