Povezane vesti

E, ovo još nije bilo, Jokić pobedio sam, za četvrtinu!

E, ovo još nije bilo, Jokić pobedio sam, za četvrtinu!

Sportske.net 06.05.2021
Postojala je bojazan da je povređen, provlačila se informacija da će propustiti meč, ali kako je sam rekao, Srbi ne sede. Nikola Jokić je oduvao Nikse, 24 od 32 poena postigao je u prvoj četvrtini, pogodio 8 od 9 šuteva u prvom periodu i to je bio… »
Jokić igra kao MVP, a najveći konkurent se bruka: Igrao protiv najgoreg tima lige, pa ponižen pred očima svih (video)!

Jokić igra kao MVP, a najveći konkurent se bruka: Igrao protiv najgoreg tima lige, pa ponižen pred očima svih (video)!

Mondo 06.05.2021
Verovatno mislio da će lako sačuvati Kanađanina, sad mu se smeju. Verovatno mislio da će lako sačuvati Kanađanina, sad mu se smeju Denver se vratio pobedama, Nikola Jokić je pružio još jednu blistavu partiju, dao je 24 poena za četvrtinu i… »
Leteći MVP iz Sombora! Nikola Jokić: Zakucavao sam kao tigar! (video)

Leteći MVP iz Sombora! Nikola Jokić: Zakucavao sam kao tigar! (video)

Večernje novosti 06.05.2021
Foto: AP - Zakucavao sam kao tigar! Ponekad ne postignem koš u prvom poluvremenu, a onda postignem mnogo poena u drugom delu. Saigrači su me pronalazili, pogađao sam. Jednostavno se tako dogodilo – rekao je DŽoker. Nikola Jokić je prvi favorit za… »
Denver uz osmeh o rekordu: ‘Zakucavao sam kao tigar!’

Denver uz osmeh o rekordu: ‘Zakucavao sam kao tigar!’

Hot sport 06.05.2021
Denver je rutinski savladao Njujork Nikse! U laganoj pobedi Denvera nad Niksima, posebno se istakao Nikola Jokić, koji je u prvoj četvrtini upisao 24 poena. Učinku treba pridodati i rekord karijere, a reč je o četiri zakucavanja, što somborski… »
Lakše je kad je u timu MVP: Meloun trener meseca na Zapadu

Lakše je kad je u timu MVP: Meloun trener meseca na Zapadu

Vesti online 06.05.2021
Trener Denver Nagetsa Majk Meloun izabran je za najboljeg trenera Zapadne konferencije za april i to je prvi put u karijeri za 49-godišnjeg stručnjaka da dobija tu nagradu. Ekipa iz Kolorada je u aprilu zabeležila 13 pobeda i 3 poraza – Denver se… »
Šou Jokića na konferenciji posle dominacije: Zakucava kao tigar, novinari se smejali njegovim "kandžama"! (video)

Šou Jokića na konferenciji posle dominacije: Zakucava kao tigar, novinari se smejali njegovim "kandžama"! (video)

Mondo 06.05.2021
Srpski centar oduševljava svakog dana. Srpski centar oduševljava svakog dana. Nikola Jokić nastavlja da dominira NBA ligom čak i kada mnogi misle da zbog povrede neće nastupiti. Ipak, Srbin je bio na terenu i briljirao je u pobedi Denvera nad… »
Leteći Somborac: Zakucavao sam kao tigar!

Leteći Somborac: Zakucavao sam kao tigar!

N1 Info 06.05.2021
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić sigurno korača ka nagradi za najkorisnijeg igrača regularnog toka NBA sezone, a najzaslužniji za njegove fantastične partije nije atleticizam već su to briljantne košarkaške veštine. Međutim, u pobedi nad… »
Jokić ima novi rebus za Ameriku /video/

Jokić ima novi rebus za Ameriku /video/

Sputnik 06.05.2021
Nikola Jokić, srpski reprezentativac, pored „somborskog ringišpila“, doneo je u Ameriku još jedan novi pojam – „tigrovo zakucavanje“. Najbolji košarkaš sveta i izvesno najkorisniji igrač sezone u NBA ligi, u pobedi Denvera nad Njujorkom… »
Leteći Somborac: Zakucavao sam kao tigar!

Leteći Somborac: Zakucavao sam kao tigar!

Sport klub 06.05.2021
Centar Denver Nagetsa Nikola Jokić sigurno korača ka nagradi za najkorisnijeg igrača regularnog toka NBA sezone, a najzaslužniji za njegove fantastične partije nije atleticizam već su to briljantne košarkaške veštine. Međutim, u pobedi nad… »
Jokić pokazao „kandže“: Zakucavao sam kao tigar VIDEO

Jokić pokazao „kandže“: Zakucavao sam kao tigar VIDEO

Nova 06.05.2021
Nikola Jokić je protiv Njujork Niksa (113:94) još jednom briljirao, a sjajnu igru je "začinio" i sa nekoliko atraktivnih zakucavanja. Srpski centar je za samo 29 minuta na parketu ubacio 32 poena, te upisao i 12 skokova i šest asistencija. Uspeo je da… »
Nikse "uhvatila" nadmorska visina? Jokić prebacuje zasluge za trijumf - kad nema saigrača u pomoć mu stiže geografija…

Nikse "uhvatila" nadmorska visina? Jokić prebacuje zasluge za trijumf - kad nema saigrača u pomoć mu stiže geografija…

Večernje novosti 06.05.2021
AP Photo/David Zalubowski Naš košarkaš smatra da je upravo taj detalj doprineo trijumfu nad NJujorkom prošle noći, u kome je iako lakše povređen, briljirao sa novim dabl-dablom. - Niksi su stvarno bili sjajni ove sezone, pobedili 12 od zadnjih 13… »
Nezaustavljivi Jokić 24 za četvrtinu, Bogdan raspucan

Nezaustavljivi Jokić 24 za četvrtinu, Bogdan raspucan

N1 Info 06.05.2021
Košarkaši Denver Nagetsa ubedljivo su pobedili Njujork Nikse 113:94, a još jednu odličnu partiju pružio je Nikola Jokić. Ekipa iz Kolorada upisala je šesti trijumf u poslednjih sedam mečeva i sa učinkom 44-22 na deobi je treće pozicije na Zapadu… »
NBA – Srbi ponovo dominiraju: Maestralni Jokić oborio lični rekord, Bogdan trojkama ‘uništio’ Finiks! (video)

NBA – Srbi ponovo dominiraju: Maestralni Jokić oborio lični rekord, Bogdan trojkama ‘uništio’ Finiks! (video)

Hot sport 06.05.2021
Košarkaši Atlanta Hoksa pobedili su ekipu Finiks Sans ubedljivim rezultatom 135:103. Još jednu dobru partiju pružio je srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović, koji je meč završio sa 16 poena, šest asistencija i jednim skokom. Bio je veoma… »
Jokić postigao 32 poena u pobedi Denvera, 16 poena Bogdanovića u pobedi Atlante (VIDEO)

Jokić postigao 32 poena u pobedi Denvera, 16 poena Bogdanovića u pobedi Atlante (VIDEO)

Beta 06.05.2021
Košarkaši Denvera pobedili su noćas Njujork sa 113:97, predvodjeni srpskim igračem Nikolom Jokićem koji je postigao 32 poena i izjednačili se sa Los Andjeles Klipersima na trećem mestu Zapadne konferencije u NBA ligi. Jokić je postigao 24 poena u… »
Ubedljivi Denver, maestralna partija Jokića

Ubedljivi Denver, maestralna partija Jokića

Dnevnik 06.05.2021
DENVER: Košarkaši Denvera savladali su noćas Njujork sa 113:97, i upisali 44. trijumf u sezoni, a najzaslužniji za pobedu ponovo je bio maestralni Nikola Jokić. Srpski centar zabeležio je 32 poena (10-16 šut iz igre), 12 skokova, šest asistencija… »
Bogdan "the trojka" Bogdanović! Srbin "sipao" trojke i poveo Atlantu do neočekivano lakog i ubedljivog trijumfa nad Finiksom…

Bogdan "the trojka" Bogdanović! Srbin "sipao" trojke i poveo Atlantu do neočekivano lakog i ubedljivog trijumfa nad Finiksom…

Sportal blic 06.05.2021
ubedljivo su slavili nad rezultatom 135:103, a na parketu je blistao srpski košarkaš . Domaći su neočekivano lako pobedili drugu ekipu Istoka i tako vezali tri pobede, dok je Finiks zabeležio prvi poraz posle serije od pet trijumfa. Bogdanović je… »
Bogdan trojkama rešetao Finiks, pa skakao od sreće VIDEO

Bogdan trojkama rešetao Finiks, pa skakao od sreće VIDEO

Nova 06.05.2021
Atlanta Hoksi su protiv Finiks Sansa upisali jednu od ubedljivijih pobeda ove sezone (135:103), a još jednom je briljirao naš Bogdan Bogdanović, iako je ovog puta imao smanjenu minutažu. Bek šuter je za samo 23 minuta na parketu upisao 16 poena… »
Neviđena dominacija Nikole Jokića - tražio da igra povređen: Dao 24 poena za četvrtinu, zakucavao rivala! (video)

Neviđena dominacija Nikole Jokića - tražio da igra povređen: Dao 24 poena za četvrtinu, zakucavao rivala! (video)

Mondo 06.05.2021
Kakva lakoća... Kakva lakoća... Nikola Jokić bio je pod znakom pitanja za Denver zbog povrede prsta na nozi, međutim stisnuo je zube i zaigrao protiv Njujorka - i to kako! Srpski centar nije želeo da propusti meč za Nagetse, iako su se već… »
Jokić zakucavao, „visio“ na obruču i demolirao Njujork VIDEO

Jokić zakucavao, „visio“ na obruču i demolirao Njujork VIDEO

Nova 06.05.2021
Nikola Jokić odigrao je još jednu nezaboravnu partiju u trijumfu Denver Nagetsa nad Njujork Niksima sa 113:94. Srpski centar je za samo 29 minuta na parketu ubacio 32 poena, te upisao i 12 skokova i šest asistencija. Jokić je posebno bio raspoložen u… »
Denverovo savršenstvo i Jokićeva monstruozna prva deonica oduvali Nikse (video)

Denverovo savršenstvo i Jokićeva monstruozna prva deonica oduvali Nikse (video)

Mozzart sport 06.05.2021
Novi dabl-dabl srpskog centra. U prvoj četvrtini glasilo je: Nikola Jokić 24 – Njujork Niksi 12 poena. Tu se kompletna priča završila. Razbucao je srpski centar Nikse kao beba zvečku, ugasio im je svaku nadu već u prvom kvartalu i postarao se da… »
Bogdan trojkama ugasio sunca: Još jedno veče za pamćenje srpskog beka (video)

Bogdan trojkama ugasio sunca: Još jedno veče za pamćenje srpskog beka (video)

Večernje novosti 06.05.2021
Foto AP Dodao je Bogdan i šest asistencija. Pored Bogdanovića i Kapele dvocifren učinak imali su i Tre Jang, Danilo Galinari, Lu Vilijams, Onjeka Okongvu i Kevin Uerter. Kod Sansa, Devin Buker je sa 30 poena bio ubedljivo najefikasniji, osim njega… »
Novi dabl-dabl Nikole Jokića: 24 poena srpskog asa u prvoj četvrtini (video)

Novi dabl-dabl Nikole Jokića: 24 poena srpskog asa u prvoj četvrtini (video)

Večernje novosti 06.05.2021
FOTO: AP Postigao je 24 od 34 poena ekipe iz Kolorada Jokić u prvih 12 minuta, dvostruko više od cele ekipe iz NJujorka. Posle furiozne prve deonice otišao je na odmor jer DEnver ima problema sa povredama i umorom igrača, ali ipak je do kraja uspeo da… »

Vesti dana »