Povezane vesti

KON: Svakako smo u situaciji pred otvaranje, ali moramo biti oprezni

KON: Svakako smo u situaciji pred otvaranje, ali moramo biti oprezni

Moj Novi Sad 06.05.2021
Epidemiolog dr Predrag Kon rekao je za RTS da ne može da prejudicira odluke Kriznog štaba koji danas zaseda, ali je najavio da će verovatno biti otvaranja. "Moramo da budemo oprezni, jer čim se opustimo to se vidi za nedelju dana", izjavio je on… »
"Ne razumem ljude koji žive sami, dva braka su dva života. Vesnu sam upoznao u 10. godini" Životna priča Predraga Kona

"Ne razumem ljude koji žive sami, dva braka su dva života. Vesnu sam upoznao u 10. godini" Životna priča Predraga Kona

Blic 06.05.2021
U opširnoj ispovesti, epidemiolog Predrag Kon otkrio je brojne detalje iz svog života koji do sada nisu bili poznati javnosti. - Rođen sam 10. juna 1955, u tri ujutru, u Železničkoj bolnici u Beogradu. Danas je to deo KBC „Dr Dragiša Mišović“… »
Ženu sam upoznao sa 10 godina, više sam zarađivao u kafani nego u bolnici: Detalji iz života dr Kona koje niko nije znao

Ženu sam upoznao sa 10 godina, više sam zarađivao u kafani nego u bolnici: Detalji iz života dr Kona koje niko nije znao

Mondo 06.05.2021
Epidemiolog i član Kriznog štaba otvorio dušu! Epidemiolog i član Kriznog štaba otvorio dušu! Epidemiolog koji je zbog pandemije korona virusa postao jedna od najpoznatijih ličnosti u Srbiji otvorio je dušu za domaće medije. Dr Predrag Kon otkrio… »

Vesti dana »