Povezane vesti

Zverev eliminisao Evansa za četvrtfinale s Nadalom

Zverev eliminisao Evansa za četvrtfinale s Nadalom

Nova 06.05.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Madridu, pošto je pobedio Britanca Danijela Evansa u dva seta 6:3, 7:6. Zverev, šesti teniser sveta, pobedio je Evansa, 26. na ATP lista posle sat i 39 minuta igre. Nemac je prvi… »
Horor favorita u Madridu: Ispali Cicipas i Rubljov

Horor favorita u Madridu: Ispali Cicipas i Rubljov

Nova 06.05.2021
Norveški teniser Kasper Rud plasirao se u četvrtfinale turnira u Madridu, nakon što je pobedio Grka Stefanosa Cicipasa u dva seta 7:6, 6:4. Meč između Ruda, 22. igrača sveta i Cicipasa petog na ATP listi trajao je sat i 35 minuta. Može se reći da… »
Rud u četvrtfinalu turnira u Madridu

Rud u četvrtfinalu turnira u Madridu

Novi magazin 06.05.2021
Norveški teniser Kasper Rud plasirao se u četvrtfinale turnira u Madridu, nakon što je danas pobedio Grka Stefanosa Cicipasa u dva seta 7:6, 6:4. Meč izmedju Ruda, 22. igrača sveta i Cicipasa petog na ATP listi trajao je sat i 35 minuta. Rud će u… »
Nadal se plasirao u četvrtfinale mastersa u Madridu

Nadal se plasirao u četvrtfinale mastersa u Madridu

Sportski žurnal 06.05.2021
Nadal je do pobede nad 76. teniserom sveta došao za sat i 20 minuta igre. Drugi teniser sveta Španac Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinale mastersa u Madridu pošto je pobedio Australijanca Alekseja Popirina sa 6:3, 6:3. Španac je u prvom setu vodio… »
Nadal: U Madridu sam, ne mislim o Parizu

Nadal: U Madridu sam, ne mislim o Parizu

N1 Info 06.05.2021
Španski teniser Rafael Nadal zadovoljan je partijom protiv Alekseja Popirina i plasmanom u četvrtfinale Mastersa u Madridu. Rafa je nad Australijancem trijumfovao na rutinski način po setovima 6:3, 6:3. „Igrao sam dobro, mada je protivnik bio težak… »
Nadal sigurno grabi ka masters tituli u Madridu

Nadal sigurno grabi ka masters tituli u Madridu

Nova 06.05.2021
Drugi teniser sveta Španac Rafael Nadal plasirao se u četvrtfinale mastersa u Madridu pošto je pobedio Australijanca Alekseja Popirina sa 6:3, 6:3. Nadal je do pobede nad 76. teniserom sveta došao za sat i 20 minuta igre. Španac je u prvom setu vodio… »
Barti prva finalistkinja turnira u Madridu

Barti prva finalistkinja turnira u Madridu

Nova 06.05.2021
Prva teniserka sveta, Australijanka Ešli Barti plasirala se u finale turnira u Madridu. Ona je pobedila špansku igračicu Paulu Badosu sa 6:4, 6:3. Barti je 62. teniserku sveta savladala za sat i 17 minuta igre. Tokom prvog seta je tek četvrtu brejk… »
Prva teniserka sveta stigla u finale Madrida

Prva teniserka sveta stigla u finale Madrida

Sportske.net 06.05.2021
Prva teniserka sveta Australijanka Ešli Barti plasirala se danas u finale mastersa u Madridu, pobedivši špansku igračicu Paulu Badosu sa 6:4, 6:3. Barti je 62. teniserku sveta pobedila za sat i 17 minuta igre. Kasnije danas u drugom polufinalu… »

Vesti dana »