Povezane vesti
Vlada Njemačke protiv ‘legitimnog političkog predstavljanja’ u BiH
Al Jazeera 06.05.2021
Načelo ‘legitimnog političkog predstavljanja’ u kontekstu reforme Izbornog zakona moglo bi produbiti podjele u Bosni i Hercegovini, službeni je stav Berlina. Načelo “legitimnog političkog predstavljanja”, o kojem je raspravljano u kontekstu reforme… »
Njemačka protiv načela 'legitimnog predstavljanja' u izbornom zakonu BiH
Slobodna Evropa 06.05.2021
Njemačka vlada je u odgovoru na pitanje zastupnika iz Zelene stranke Manuela Sarrazzina u vezi s procesom reforme izbornog zakona u Bosni i Hercegovini (BiH), navela da bi načelo "legitimnog političkog predstavljanja", o kojem se raspravljalo u kontekstu… »
Vesti dana »

Snažan ciklon donosi vetrovito i nestabilno vreme sa pljuskovima, gradom i olujnim vetrom u Srbiji
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 78 povezanih

Cela estrada na 18.: Rođendanu ćerke Saše matića Sin supruge Saše Popovića drži ženu za ruku, a Breskvica sa šlicem do kuka (Video)
Blic pre 14 minutajoš 26 povezanih

Vlada Srbije usvojila odluku o povećanju minimalne zarade sa 404 na 551 evro
Slobodna Evropa pre 3 satajoš 41 povezana

Oglasila se Zvezda nakon sramnog napada na Nikolu Kalinića, uvrede nazvala „pokušajem diskreditacije“
Nova pre 1 satjoš 15 povezanih

Pronađeno oružje kojim je ubijen Čarli Kirk, za ubicom se i dalje traga
Radio 021 pre 1 satjoš 18 povezanih