Povezane vesti
Crnogorski ministar u fokusu istraživanja zbog negiranja genocida
Slobodna Evropa 06.05.2021
Da u Crnoj Gori i dalje postoje ideologije i politike koje su dovele do ratnih sukoba i zločina počinjenih tokom devedesetih godina tokom raspada bivše Jugoslavije, smatra blizu dvije trećine crnogorskih građana, pokazuje istraživanje Centra za građansko… »
Za većinu Crnogoraca u Srebrenici se 1995. dogodio genocid
Al Jazeera 06.05.2021
Dvije trećine stanovnika ove zemlje vjeruje da i dalje postoje ideologije koje su dovele do zločina tokom 90-ih, pokazalo je istraživanje Centar za građansko obrazovanje. Dominanta većina crnogorskih građana navodi da zna šta se dogodilo u Srebrenici… »
Vesti dana »
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel pojeftinio, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 34 povezane
Odbor nije usvojio listu kandidata za izbor člana Saveta REM-a iz nacionalnih manjina
Euronews pre 3 minutajoš 19 povezanih
Oblačno i kišovito vreme u Srbiji uz olujni jugoistočni vetar i narandžasti meteo-alarm na jugu Banata
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 23 povezane
Obnova železničkih stanica: „Infrastruktura železnice Srbije“ raspisala tender za sanaciju Novog Sada, Subotice i Bačke Topole
Serbian News Media pre 58 minutajoš 12 povezanih
Gašić:Vojni rok od 75 dana najoptimalnije rešenje, posao za stalno za 10.000 ugovoraca
Stav.life pre 2 satajoš 14 povezanih


