Povezane vesti
Kina otvara sjevernu stranu Mont Everesta za 38 planinara
Al Jazeera 07.05.2021
Planinari će se morati testirati, prolaziti kroz redovne provjere tjelesne temperature, koristiti kisik iz boce i biti na četiri metara od narednog alpiniste. Kina je otvorila sjevernu stranu Mont Everesta za 38 planinara koji će biti testirani na… »
Kina otvara severnu stranu Mont Everesta za 38 planinara
RTV 07.05.2021
PEKING - Kina je otvorila severnu stranu Mont Everesta za 38 planinara koji će biti testirani na kovid-19 i moraće da održavaju distancu tokom penjanja na najviši vrh na svetu, preneo je AP. Nepal i Kina su zatvorili planinu za strane penjače zbog… »
Vesti dana »
![Studenti najavili novi protestni marš, održano 15 minuta tišine u gradovima Srbije (blog)](https://nstatic.net/353/39010353ndyyve.jpg)
Studenti najavili novi protestni marš, održano 15 minuta tišine u gradovima Srbije (blog)
Novi magazin pre 1 satjoš 11 povezanih
![BLOG UŽIVO Protest ispred Ministarstva kulture, blokirana Vlajkovićeva: Skupovi podrške studentima u Lazarevcu i Požegi](https://nstatic.net/672/39008672yjjtwk.jpg)
BLOG UŽIVO Protest ispred Ministarstva kulture, blokirana Vlajkovićeva: Skupovi podrške studentima u Lazarevcu i Požegi
Nova pre 4 minutajoš 5 povezanih
![Od ovog datuma doći će do značajnog otopljenja, a meteorolog otkriva koliko će ono potrajati! Konačno znamo da li se u…](https://nstatic.net/253/39012253vlburi.jpg)
Od ovog datuma doći će do značajnog otopljenja, a meteorolog otkriva koliko će ono potrajati! Konačno znamo da li se u martu rešavamo zimskih temperatura?!
Kurir pre 1 satjoš 21 povezana
![Tužilaštvo: Načelnica toksikologije VMA osumnjičena za proneveru više od tri miliona dinara](https://nstatic.net/716/39009716xzfquj.jpg)
Tužilaštvo: Načelnica toksikologije VMA osumnjičena za proneveru više od tri miliona dinara
Insajder pre 4 satijoš 85 povezanih