Povezane vesti

Azar se izvinio navijačima Reala zbog svog ponašanja

Azar se izvinio navijačima Reala zbog svog ponašanja

Vesti online 07.05.2021
Fudbaler Reala Eden Azar izvinio se i rekao da nije želeo da uvredi navijače tog kluba, nakon što se smejao i šalio sa igračima Čelsija posle poraza u LŠ. – Žao mi je. Pročitao sam mnogo mišljenja o meni, nisam nameravao da uvredim navijače… »
Azar se prvo smejao, sad se izvinjava navijačima Reala

Azar se prvo smejao, sad se izvinjava navijačima Reala

Nova 07.05.2021
Eden Azar je nakon što je dospeo u centar skandala jer se zajedno sa igračima Čelsija smejao nakon što je njegov klub eliminisan iz Lige pampiona, uputio je javno izvinjenje. „Žao mi je. Pročitao sam mnogo mišljenja o meni, nisam nameravao da… »
Mikel Arteta: Dokazaću da zaslužujem da budem trener Arsenala

Mikel Arteta: Dokazaću da zaslužujem da budem trener Arsenala

Večernje novosti 07.05.2021
Mikel Areta foto: EPA Arsenal je sinoć završio učešće u Ligi Evropa, pošto je u dvomeču polufinala izgubio od Viljareala ukupnim rezultatom 1:2. U Londonu je sinoć bilo 0:0, a španski tim je prošlog četvrtka pobedio sa 2:1. Londonski klub ove… »
Tri meča koja će svi pratiti! Finiš fudbalskih sezona, večeras padaju i neke važne odluke!

Tri meča koja će svi pratiti! Finiš fudbalskih sezona, večeras padaju i neke važne odluke!

Sportal blic 07.05.2021
Tri fudbalska meča ovog petka privlače posebnu pažnju. Real Sosijedad - Elče Domaćin ne može da se izbori za Ligu šampiona, jer iako je peti - čak 17 bodova mu beži četvrtoplasirana Sevilja, no i te kako ima zbog čega da strepi u preostala… »
Arsenal ispao iz Lige Evrope, realan fijasko nakon 26 sezona

Arsenal ispao iz Lige Evrope, realan fijasko nakon 26 sezona

Nova 07.05.2021
Viljareal je izbacio Arsenal u polufinalu Lige Evrope (ukupni rezultat 2:1), a to znači da bi "tobdžije" mogle da dožive scenario koji nije viđen 26 godina. Španski klub je slavio sa 2:1 u Španiji, a u revanšu nije viđen nijedan gol. Arsenal je… »

Vesti dana »