Povezane vesti

Metju Peri (51) muvao klinku (19) preko dejting aplikacije

Metju Peri (51) muvao klinku (19) preko dejting aplikacije

Nova 07.05.2021
Kejt Haralson, 20-godišnja lična asistentkinja, u intervjuu za PageSix je odlučila da raskrinka holivudske zvijezde koje, tvrdi ona, na tzv. elitnoj aplikaciji za upoznavanje Raya, iskorišćavaju mlađe žene. Ona se, naime, u maju prošle godine… »
Zvezda prijatelja mamio asistentkinju (19)? "Jesam li star kao tvoj otac? Možeš uraditi covid test i doći kod mene" (video)

Zvezda prijatelja mamio asistentkinju (19)? "Jesam li star kao tvoj otac? Možeš uraditi covid test i doći kod mene" (video)

Blic 07.05.2021
Kejt Haralson, 20-godišnja asistentkinja, u intervjuu za "PageSix" odlučila je da raskrinka holivudske zvezde koje, tvrdi ona, na aplikaciji za upoznavanje iskorišćavaju mlađe žene. Ona se, naime, u maju prošle godine dopisivala sa glumcem Metju… »
Dođi kod mene, stariji sam od tvog tate: Blam glumca iz "Prijatelja" - slao klinki poruke dok ga verenica čeka! (foto)

Dođi kod mene, stariji sam od tvog tate: Blam glumca iz "Prijatelja" - slao klinki poruke dok ga verenica čeka! (foto)

Mondo 07.05.2021
Devojka (19) objavila video, evo šta joj je sve pričao! Devojka (19) objavila video, evo šta joj je sve pričao! Glumac Metju Peri (51), popularni Čendler iz serije " Prijatelji", na stubu je srama zbog poruka koje je slao tinejdžerki! Peri, koji je… »

Vesti dana »