Povezane vesti

Šešelj o vojnoj bazi Hrvata i Albanaca na KiM: Neka se ne iznenade ako ih jednog dana zaspemo raketama i sve uništimo tamo…

Šešelj o vojnoj bazi Hrvata i Albanaca na KiM: Neka se ne iznenade ako ih jednog dana zaspemo raketama i sve uništimo tamo…

Večernje novosti 07.05.2021
Foto: Printskrin/ilustracija Lider radikala istakao je da strancima ne odgovoraju albanski lideri koji imaju krvave tragove. Šešelj je reagovao i na zvaničnu najavu da Hrvatska planira da napravi vojni kamp na teritoriji južne srpske autonomne… »
Toma Fila objasnio: Evo zbog čega se raspala paklena ideja srpskih neprijatelja! (video)

Toma Fila objasnio: Evo zbog čega se raspala paklena ideja srpskih neprijatelja! (video)

Pravda 07.05.2021
Advokat Toma Fila ispričao je u jutarnjem programu Hepi TV da Hrvati ne mogu na svoju ruku da naprave vojni kamp na teritoriji Kosova i Metohije. - Oni za slanje svojih vojnika moraju imati dozvolu KFOR-a. Prema tome, ja mislim da od toga nema ništa -… »
Srušeni snovi Albanaca i Hrvata: Toma Fila objasnio zbog čega se raspala paklena ideja (video)

Srušeni snovi Albanaca i Hrvata: Toma Fila objasnio zbog čega se raspala paklena ideja (video)

Večernje novosti 07.05.2021
Foto: Hepi TV Printskrin - Oni za slanje svojih vojnika moraju imati dozvolu KFOR-a. Prema tome, ja mislim da od toga nema ništa - rekao je Fila. Sin Ratka Mladića, Darko Mladić istakao je da je priča o hrvatskoj obuci tzv. vojske lažne države… »
"Raketama po njima i sve ih zbrisati!" Šešelj zagrmeo zbog paklenog plana Albanaca i Hrvata protiv Srbije!

"Raketama po njima i sve ih zbrisati!" Šešelj zagrmeo zbog paklenog plana Albanaca i Hrvata protiv Srbije!

Pravda 07.05.2021
Lider radikala istakao je da strancima ne odgovoraju albanski lideri koji imaju krvave tragove. Šešelj je reagovao i na zvaničnu najavu da Hrvatska planira da napravi vojni kamp na teritoriji južne srpske autonomne pokrajine. - Hrvati hoće da naprave… »

Vesti dana »