Povezane vesti

Đani: „Zbog OPASNIH likova dobio sam DIJABETES”

Đani: „Zbog OPASNIH likova dobio sam DIJABETES”

Svet & Skandal 07.05.2021
Pevač Radiša Trajković Đani za SVET otkriva da je tokom svoje karijere imao kontakte i sa opasnim likovima, ali naglašava da ga je to koštalo zdravlja. Đani i ne krije da se zbog toga, kao i da ne bude upleten u sumnjive radnje distancirao od… »
"Zbog žestokih ljudi sam dobio šećer": Đani progovorio o aferi sa narkoticima i oružjem

"Zbog žestokih ljudi sam dobio šećer": Đani progovorio o aferi sa narkoticima i oružjem

Blic 07.05.2021
Pevač Radiša Trajković Đani priznao je da su se određeni ljudi s kojima se družio doveli do toga da mu se naruši zdravstveno stanje. Iako je Đani u poslednje vreme u žiži interesovanja jer je njegov prijatelj iz Beča i poslovni partner, koji… »
J*bo pare kad ti život ode: Đaniju narušeno zdravlje zbog opasnih momaka - Ništa me od toga više ne interesuje!

J*bo pare kad ti život ode: Đaniju narušeno zdravlje zbog opasnih momaka - Ništa me od toga više ne interesuje!

Mondo 07.05.2021
Folker otkrio kakve zdravstvene probleme ima. Folker otkrio kakve zdravstvene probleme ima. Radiša Trajković Đani nedavno je dospeo u žižu interesovanja kada je njegov poslovni partner Predrag Barnić sa kojim drži restoran uhapšen sa pet kilograma… »

Vesti dana »