Повезане вести
Фајзер-Бајонтех тражи пуно одобрење у САД
РТВ 07.05.2021
ВАШИНГТОН - Компанија Фајзер и њен немачки партнер Бајонтех саопштили су данас да су затражили потпуно одобрење за своју вакцину против ковида 19, која је сада одобрена само за хитну употребу, саопштили су данас произвођачи… »
Фајзер и Бионтек траже пуно одобрење своје антиковид вакцине од САД
Нови магазин 07.05.2021
Компаније Фајзер и Бионтек, које сада имају одобрење за хитну употребу своје антиковид вакцине, саопштиле су данас да су затражиле од Америчке агенције за лекове (ФДА) пуно одобрење за своју вакцину за употребу код особа… »
Фајзер и Бионтек траже пуно одобрење своје вакцине у САД
Нова 07.05.2021
Компаније Фајзер и Бионтек, које сада имају одобрење за хитну употребу своје антиковид вакцине, саопштиле су да су затражиле од Америчке агенције за лекове (ФДА) пуно одобрење за своју вакцину за употребу код особа старијих од… »
Вести дана »
Студенти у блокади Правног и Пољопривредног шетњом обележили годину дана од блокада
РТВ пре 21 минутајош 28 повезаних
Зеленски: Спреман сам да променим закон за организовање избора у Украјини
Спутник пре 1 сатјош 40 повезаних
Вучић опет прети Русима због НИС: Ми ћемо морати да делујемо као држава... Ако се деси, то ће бити за 37 дана
Правда пре 6 сатијош 27 повезаних
За поступак легализације пријављено више од 45.000 објеката, министарка Софронијевић објаснила и шта радити ако на 1 плацу има више изграђених јединица
Дневник пре 1 сатјош 55 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 5 сатијош 34 повезане



