Povezane vesti
CG: Za turiste besplatno testiranje i lečenje od korone
BizLife 07.05.2021
„Vlada je donela odluku da se turisti, koji se razbole od Kovida-19 za vreme boravka u Crnoj Gori i budu bolnički zbrinuti, leče o trošku države“, kazala je ministarka zdravlja Crne Gore Jelena Borovinić Bojović. PCR testiranje će se, u slučaju da je… »
Svaki turista koji se u Crnoj Gori razboli od korone, biće lečen o trošku ove države
Telegraf 07.05.2021
Na snazi ostaje mera o ulasku u Crnu Goru bez testa državljanima Srbije, Hrvatske, BiH, Rusije, Belorusije, Ukrajine i Albanije. U susret turističkoj sezoni u Crnoj Gori finalizovani su zdravstvenii protokoli, a Vlada je donela odluku da se stranim… »
Vesti dana »

Kragujevac: Vremenska prognoza za narednu sedmicu (od 25. do 31. avgusta)
Pressek pre 39 minutajoš 11 povezanih

Vučić danas u 11 časova otkriva "čudesne mere": Niže cene, jeftini krediti i "još nešto za septembar"
B92 pre 10 minutajoš 7 povezanih

Okupljanja protiv blokada u više od 70 opština: Građani sa skupova poslali poruku da žele normalan život: Sa njima šetao i Vučić (foto/video)
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

Na današnji dan: Gorbačov zatražio raspuštanje KP, Madona pevala na Ušću, rođen Borhes
Radio 021 pre 55 minutajoš 3 povezane

Zelenski uveo nove pakete sankcija firmama i pojedincima koji podržavaju Rusiju: "Treba da osete pritisak sveta"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana