Povezane vesti

Šerbedžija: Uprkos svemu održavati ritam života

Šerbedžija: Uprkos svemu održavati ritam života

N1 Info 08.05.2021
Vreme jugoslovenskog Crnog talasa je iznedrilo FEST, rekao je glumac Rade Šerbedžija govoreći na konferenciji za medije FEST-a. Šerbedžiji je sinoć, na otvaranju ovog festivala uručena nagrada Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj… »
Šerbedžija: Svaki čovek od svog života može da napravi pesmu

Šerbedžija: Svaki čovek od svog života može da napravi pesmu

Nova 08.05.2021
Rade Šerbedžija gost je ovogodišnjeg 49. FEST-a dvostrukim povodom: dobitnik je nagrade Beogradski pobednik za izuzetan doprinos filmskoj umetnosti i glavni glumac filma "Ribanje i ribarsko prigovaranje” hrvatskog reditelja Milana Trenca koji je deo… »
Uručenjem nagrada Radetu Šerbedžiji i Puriši Đorđeviću počeo 49. FEST (FOTO)

Uručenjem nagrada Radetu Šerbedžiji i Puriši Đorđeviću počeo 49. FEST (FOTO)

Danas 08.05.2021
Uručenjem nagrada glumcu Radetu Šerbedžiji i reditelju Puriši Đorđeviću večeras je u Beogradu svečano otvoren 49. Međunarodni filmski festival (FEST). Nakon uručenja nagrada u Centru Sava pušten je film „Veliko iskopavanje“. Šerbedžiji i… »
Šerbedžija na otvaranju festa: Ponosan sam da sam deo kinematografije Južnih Slovena, koji su se nekada zvali Jugosloveni

Šerbedžija na otvaranju festa: Ponosan sam da sam deo kinematografije Južnih Slovena, koji su se nekada zvali Jugosloveni

Blic 07.05.2021
Dodelom počasnih nagrada "Beogradski pobednik", za izutetan doprinos filmskoj umetnosti, glumcu Radetu Šerbedžiji i reditelju Puriši Ðorđeviću, i projekcijom filma "Veliko iskopavanje" australijaskog reditelja Sajmona Stouna, sa Keri Maligan i… »
Otvoren 49. Fest: Uručene počasne nagrade, odata počast preminulim velikanima srpskog glumišta (foto)

Otvoren 49. Fest: Uručene počasne nagrade, odata počast preminulim velikanima srpskog glumišta (foto)

Večernje novosti 07.05.2021
Foto: Milena Anđela Bogatu karijeru Puriše Đorđevića krasi više od 21 igranog filma, 50 dokumentarnih, kao i 12 knjiga. - Lepo je da je Fest opet sa nama, a dobro je da sam i ja sa vama. Snimio sam mnogo ulica, gradova, lica. Ono što sam umeo i… »

Vesti dana »