Povezane vesti

Goca Božinovska otkrila! Ovako su me Rodići DOČEKALI u Titelu!

Goca Božinovska otkrila! Ovako su me Rodići DOČEKALI u Titelu!

Svet & Skandal 08.05.2021
Goca Božinovska je prvi put bila na slavi kod budućih prijatelja Danijele i Bogdana Rodića u Titelu, a kada su joj se slegli utisci prevačica je otkrila kako su je dočekali Bojanini roditelji. Naime, Božinovska je otkrila da su Rodići pravi… »
Ovako su Cecu i gocu dočekali rodići u tazbini: Božinovska ispričala detalje, pa otkrila šta je radila sa Ražnatovićkom!

Ovako su Cecu i gocu dočekali rodići u tazbini: Božinovska ispričala detalje, pa otkrila šta je radila sa Ražnatovićkom!

Mondo 08.05.2021
U kući Rodića u Titelu veselo se proslavila slava Đurđevdan, a tom prilikom okupio se veći broj gostiju među kojima je bila Svetlana Ceca Ražnatović, kao i Goca Božinovska. U kući Rodića u Titelu veselo se proslavila slava Đurđevdan, a tom… »
"Moju priju javni svet ne zanima": Goca Božinovska posle Đurđevdana kod Rodića otkrila kakvi su domaćini, zašto se nije…

"Moju priju javni svet ne zanima": Goca Božinovska posle Đurđevdana kod Rodića otkrila kakvi su domaćini, zašto se nije…

Blic 07.05.2021
Folk pevačica Goca Božinovska, koja je prvi put bila kod budućih prijatelja Danijele i Bogdana Rodića na slavi u Titelu, oglasila se dan posle Đurđevdana da bi otkrila svoje utiske. Ona je odmah istakla kako su nju i Svetlanu Cecu Ražnatović u… »

Vesti dana »