Povezane vesti
Šta je sa Kataijem, hoće li igrati protiv Partizana?
Sportske.net 08.05.2021
Aleksandar Katai je ove sezone jedan od najboljih igrača Crvene zvezde, dao je veliki doprinos velikim uspesima i na domaćoj, i na evropskoj sceni, iako je imao i nešto dužu pauzu zbog bolesti. To je sada iza njega, uspešno se vratio u formu tokom… »
Odlične vesti za zvezdu, biće spreman za derbi: Sjajnog vezistu muči povreda, ali protiv Partizana će biti na 100 odsto!
Mondo 08.05.2021
Iako ga nije bilo na nekoliko prethodnih mečeva nema mesta panici. Iako ga nije bilo na nekoliko prethodnih mečeva nema mesta panici. Aleksandar Katai nije igrao od polufinala Kupa Srbije i meča sa Radnikom iz Surdulice, a problem mu stvara bol u zadnjoj… »
Najbolji igrač Zvezde u završnoj fazi oporavka, Katai igra finale Kupa
Sportski žurnal 08.05.2021
Svaka pauza Aleksandra Kataija donosi zabrinutost među navijače Crvene zvezde, ali aktuelna nije povezana sa bolešću krvi nego povredom. Najbolji fudbaler u timu šampiona ima problem sa zadnjom ložom od polufinala Kupa Srbije protiv Radnika. Proces… »
Vesti dana »
Viši sud odredio pritvor vojnom analitičaru Radiću i zatražio raspisivanje poternice
Beta pre 51 minutajoš 34 povezane
Istorijski dan u Vašingtonu: Srbija i SAD započinju strateški dijalog; Đurić: "Važan politički signal i znajačan korak napred" (foto, video)
Blic pre 11 minutajoš 50 povezanih






