Povezane vesti
U novosadskim bolnicama leči se 247 kovid pacijenata, povećan broj obolelih koji su priključeni na respirator
Moj Novi Sad 08.05.2021
U bolnicama na teritoriji Grada Novog Sada trenutno se od korona virusa leči 247 osoba, dok se na respiratoru nalazi 17 pacijenata, dva više nego juče. U Kliničkom centru Vojvodine od infekcije Kovid-19 leči se 180 osoba, isto kao i juče, dok je na… »
U novosadskim bolnicama 247 obolelih od korone
Dnevnik 08.05.2021
U Kliničkom centru Vojvodine leči se 180 pacijenata koji imaju kovid-19, a na mehaničkoj ventilaciji je 13 osoba. U Institutu za plućne bolesti Vojvodine u Sremskoj Kamenici na lečenju od kovid-19 je 67 pacijenata, a na respiratoru je njih četvoro. Lj. P.… »
Vesti dana »
Benzin u narednih sedam dana skuplji za dva dinara, cena evrodizela nepromenjena
Newsmax Balkans pre 4 satijoš 34 povezane
Razorni zemljotresi u Venecueli: 589 mrtvih, snimci katastrofe iz vazduha
BBC News pre 3 satajoš 58 povezanih
Toplotni talas u Srbiji donosi temperature do 40 stepeni, očekuje se osveženje početkom jula
Naslovi.ai pre 50 minutajoš 47 povezanih
Radić: Napustio sam zemlju kada su objavili snimke moje maloletne kćerke na televiziji
Insajder pre 4 satijoš 18 povezanih
NIS od SAD traži novu licencu za operativno poslovanje, ističe 1. jula
Radio 021 pre 2 satajoš 18 povezanih


