Povezane vesti

Milanović: Povećanje broja hrvatskih vojnika na Kosovu nije provociranje Srbije

Milanović: Povećanje broja hrvatskih vojnika na Kosovu nije provociranje Srbije

Novi magazin 08.05.2021
Predsednik Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da povećanje broja hrvatskih vojnika na Kosovu ne predstavlja provociranje Srbije, već da je posledica povlačenja snaga iz Avganistana. "Nije to nikakvo provociranje Srbije. Srpske vlasti ne znaju… »
Milanović: Nisam znao da Srbima smeta veći broj hrvatskih vojnika na Kosovu

Milanović: Nisam znao da Srbima smeta veći broj hrvatskih vojnika na Kosovu

Politika 08.05.2021
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da povećanje broja hrvatskih vojnika na Kosovu i Metohiji nije „nikakva provokacija” prema Srbiji. „Već sam potpisao to naređenje, ali sad, da sam znao da im to toliko smeta, možda… »
Milanović: Ne provociramo Srbiju

Milanović: Ne provociramo Srbiju

RTV 08.05.2021
ZAGREB - Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da povećanje broja hrvatskih vojnika na Kosovu i Metohiji nije "nikakva provokacija" prema Srbiji. "Već sam potpisao to naređenje, ali sad, da sam znao da im to toliko smeta, možda bismo… »
Milanović: Povećanje broja vojnika na Kosovu nije nikakva provokacija Srbije

Milanović: Povećanje broja vojnika na Kosovu nije nikakva provokacija Srbije

N1 Info 08.05.2021
Hrvatski predsednik Zoran Milanović rekao je da povećanje broja hrvatskih vojnika na Kosovu nije "nikakva provokacija" Srbije, već da srpske vlasti ne znaju "kako da se izvuku iz klopke u koju su sami upali pre 30 godina s Miloševićevim orgijanjem po… »

Vesti dana »