Povezane vesti

Dragović ponovo pričao o crvenoj zvezdi: Oduvek sanja o srpskom šampionu, postoji jedan razlog za to!

Dragović ponovo pričao o crvenoj zvezdi: Oduvek sanja o srpskom šampionu, postoji jedan razlog za to!

Mondo 08.05.2021
Fudbaler koji ove sezone igra zapaženu ulogu u Bundesligi blizu transfera u srpski fudbal. Fudbaler koji ove sezone igra zapaženu ulogu u Bundesligi blizu transfera u srpski fudbal. Crvena zvezda radi na transferu Aleksandra Dragovića, a fudbaler… »
Dragović skroz otvoreno: Oduvek je bio san da igram za Zvezdu, ljudi nemaju pojma kroz šta sam prošao

Dragović skroz otvoreno: Oduvek je bio san da igram za Zvezdu, ljudi nemaju pojma kroz šta sam prošao

Mozzart sport 08.05.2021
"Četiri godine nisam igrao redovno i zbog toga sam bio nesrećan", kaže defanzivac Leverkuzena. Iskusni štoper Leverkuzena Aleksandar Dragović prvi put je direktno rekao da mu je oduvek bio san da zaigra za Crvenu zvezdu, koja je ovog leta ozbiljno… »
Osmesi na marakani zbog dragovića: „Oduvek mi je san bio igrati za Zvezdu“!

Osmesi na marakani zbog dragovića: „Oduvek mi je san bio igrati za Zvezdu“!

Hot sport 08.05.2021
Dragović pričao o željama u nastavku sezone i o potencijalnom dolasku u Crvenu zvezdu. Aleksandar Dragović prvi put javno je pričao o tome da mu je san da zaigra za Crvenu zvezdu koja ima nameru da ga dovede u svoje redove narednog leta. Austrijski… »
Dragović progovorio o dolasku u Zvezdu: “Oduvek je bio san…”

Dragović progovorio o dolasku u Zvezdu: “Oduvek je bio san…”

Vesti online 08.05.2021
Iako se poslednjih nekoliko dana pisalo o tome da je dao reč i potpisao predugovor, austrijski reprezentativac Aleskandar Dragović nije još član crveno-belih. Ipak, on tvrdi da je to velika želja: – Četiri godine nisam igrao redovno i zbog toga… »
Dragović progovorio o mogućem dolasku u zvezdu: Oduvek mi je bio san da zaigram za crveno-bele

Dragović progovorio o mogućem dolasku u zvezdu: Oduvek mi je bio san da zaigram za crveno-bele

Večernje novosti 08.05.2021
Foto: N.Paraušić Crveno-beli su ozbiljno zainteresovani da na "Marakanu" dovedu štopera Bajera iz Leverkuzena koji poslednjih godina nije standardan i bio je nezadovoljan zbog toga. Mnogi smatraju da bi dolazak u srpski fudbal bio korak u nazad za… »

Vesti dana »