Povezane vesti
Komninos: Prioritet moraju da budu nacionalne lige
Dnevnik 08.05.2021
NIŽNjI NOVGOROD: Izvršni direktor FIBA Lige šampiona Patrik Komninos izjavio je da četiri evropska klupska takmičenja koja se igraju predstavljaju ozbiljan problem i da je to duplo više od onoga što bi trebalo da se igra na Starom kontinentu. Na… »
Prvi čovek Lige šampiona: Čestitam Igokei pobedu nad Zvezdom, suština je rast u domaćim takmičenjima
Mozzart sport 08.05.2021
"Čestitam klubu koji je imao veoma uspešnu sezonu sa nama u Evropi. Veoma smo zadovoljni", poručuje Patrik Komninos. Izvršni direktor FIBA Lige šampiona Patrik Komninos smatra da je u zahtevnim trenucima, usled pandemije virusa korona, bilo važno… »
Komninos čestitao Igokei istorijsku pobedu
Sportski žurnal 08.05.2021
Prvi čovek FIBA Lige šampiona čestitao Aleksandrovčanima na prvoj plej-of pobedi i vrlo uspešnoj sezoni. Patrik Komninos, izvršni direktor FIBA Lige šampiona, u danu pred finale održao je konferenciju za novinare. Ovoga puta u specifičnim uslovima, deo… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi: Izjava ministra Bratine je pretnja koja nas neće zastrašiti
Pravo u centar pre 29 minutajoš 34 povezane
„Blumberg”: SAD će protiv Irana iscrpeti zalihe „nevidljivih” raketa
Politika pre 44 minutajoš 84 povezane






